Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti hogyan és mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogyan és mennyi ideig udvaroltok egy nőnek?

Figyelt kérdés

Hogyan zajlik nálatok egy randi, hova viszitek a nőt? Amikor màr a baràtnőtök, akkor is megadjàtok a randi, az udvarlàs módjàt?


Nők, titeket hova vitt az udvarlótok/barátotok randizni?

Csak addig kedveskedett, adta meg a találkozás/randi módját, amíg a baràtnőjévé vàltatok vagy utána is udvarolt még?

Amikor màr jártok és találkoztok egy szürke hétköznapon, milyen programot csinàltok?



2016. jún. 18. 00:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Két percig, amíg be nem rakom neki.
2016. jún. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
9%
2 perc? annyit egy nő sem ér :D
2016. jún. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Nem udvarolni, hanem ismerkedni szoktam. A kettő között elég éles a hozzáállásbeli különbség, pl. pont abban is, hogy emiatt elvárok valamiféle kölcsönösséget. Aztán ha kellő ismerkedés után úgy döntöttem, hogy tényleg ez a nő kell nekem, és ő meg nem döntötte el magában ezt a kérdést, akkor váltok át udvarlásba, de ahhoz már az kell, hogy ismerjem annyira, hogy ezt el tudjam dönteni.


Ismerkedni meg addig szoktam, amíg látom értelmét : tehát amíg az én érdeklődésem is töretlen a nő felé, és rajta is ezt látom viszont. Ha valamelyik nem áll fenn, akkor értelemszerűen ennyi volt.


Randira általában több lehetőséget ajánlok fel, a hagyományos beülünk valahova beszélgetnitől a kreatívabb dolgok irányába (hogy hova, az szakmai titok:)).

2016. jún. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Én már semeddig. Kellek, nemkellek ? Kövi!
2016. jún. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
2 perc? Te aztán jó hosszúra nyújtod az előjátékot egy fél perces szex előtt :)
2016. jún. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Titusztitusz ***** válasza:
22%
Az én esetemben az "udvarlás" mindig csak néhány percig tartott...Ennyi idő kellett átlagosan, hogy "lerohanjak" egy addig ismeretlen hölgyet, aztán onnantol, már a hölgy udvarolt nekem kitartóan, és járt utánam mindig...
2016. jún. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
2 percig, annál tovább nem érdemes. Ha külsőre tetszel a nőnek, nincs szükség udvarlásra. Ha nem, akkor pedig udvarlással se mész semmire.
2016. jún. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5 àtlag szex 5-10 perc szokott lenni, de nàlam van hogy 20
2016. jún. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8-as: gratulálok, te vagy az első aki ennél a kérdésnél komolyan veszi a trollkodásokat :P
2016. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, próbálok érdemben válaszolni.

A páromat ismertem már, amikor összejöttünk. Pont azzal hívta fel magára a figyelmem, hogy tapasztaltam részéről kedves gesztusokat akkor is, amikor még nem akart "meghódítani". Ez még nem volt udvarlás: ő ilyen figyelmes.

Amikor már randiztunk, akkor értelemszerűen ezek a figyelmességek megszaporodtak, hiszen akkor csak rám figyelt. Nem az volt a lényeg, hogy milyen programot szervezett, hanem hogy mindig koncentrált arra, hogy jól is érezzem magam. Tehát ha programot javasolt, megkérdezte, hogy mit szólok hozzá, figyelt az igényeimre, folyamatosan jelezte szavakkal és tettekkel is, hogy fontos neki, hogy jól érezzem magam vele!

Ugyanez megmaradt a kapcsolatban is, immáron egy éve. Nem telik el úgy hét, hogy ne bókolna, kedveskedne valamilyen módon. Néha apró ajándékokkal, meglepetésekkel, máskor szavakkal, megint máskor tettekkel kedveskedik.

Nem annyira a program a lényeg, az is van persze, de programokat pl. én is tudok kezdeményezni, nem csak a páromtól várom. Más módokon is tud figyelmes lenni.

2016. jún. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!