Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi udvarol egy lánynak, akkor megtiporja önérzetét, becsületét? Ti nem érzitek magatokat, férfiak megalázónak azt mikor udvaroltok?

Figyelt kérdés
Én nem szeretek udvarolni egy nőnek, szerintem ezzel az önérzetedet tiprod, ugyanis olyan érzésem van mint amikor egy pincsi kutya pincsizik neked.
2013. márc. 10. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Te nagyon rosszul udvaroltál rossz nőnek.

Én sosem alázkodtam meg,és nem éreztem így udvarlás közben.

2013. márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Szerezz sok - rengeteg - pénzt és akkor nem is lesz szükség udvarolgatásra, mert mindenki megvehető. Nincs olyan ember akit nem lehet. (persze most tuti előjön pár akik azt mondják, hogy de ők nem - de a pénzből adódó trükökkel őket is meg lehet venni.)
2013. márc. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Egy férfinak ez nem befolyásolja az önérzetét, becsületesség pedig más dolog, büszkeségnek mondanám. Nem értem, azt várod, hogy a nők tegyék ugyanezt, nekünk kevésbé megalázó? Szerintem az udvarlás a férfi dolga. Különbség az őszinteség. Nem mindegy azért kedveskedsz mersz szeretnél a másik kedvében járni vagy mert szeretnél tőle valamit. Egyszerű szeretet kérdése. Nem is értem miért gázolna ez bele az önérzetedbe.
2013. márc. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd őszinték lesznek az érzéseid,akkor nem fogod ezt érezni.
2013. márc. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ASOT ***** válasza:

Mert te ezt feladatként veszed kötelességnek veszed, ezt te munkának veszed.

Ha igazán érdekelni fog a lány akkor ezt nem így fogod érezni hanem pozitívan, főleg ha van értelme is.

2013. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"főleg ha van értelme is."


Azért arra készülj, hogy az esetek 70-80%-ban nem lesz.

2013. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Laylah ***** válasza:
Xenora ne figyeljetek, sosem volt nője.
2013. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ergo nekem van igazam, mert akkor lett volna - mármint ha lenne értelme :D
2013. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem udvarolok, hanem jól érzem magam valakivel és előbb-utóbb kialakul valami. Ha mégse, az sem baj.
2013. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez megalázó? Ha szeretsz valakit, akkor nem érzel ilyet. Eleve nem értem mi olyan megalázó az udvarlásban? Az hogy randira viszel neki egy tábla csokit vagy egy szál virágot, már az is nagyon szép dolog, nem az önzősködésről szól, hanem arról hogy örülsz annak hogy adhatsz és boldoggá tesz hogy látod örülni a másikat.
2013. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!