Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feldolgozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni egy átverést, csalódást akkor, ha a benned lévő kérdésekre valószínűleg soha nem kapsz választ?

Figyelt kérdés
Tele vagyok "Miért?"-ekkel, de tudom, hogy ezekre válasz nem lesz.:(
2016. jún. 18. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Erre a kérdésre én is szeretnék választ kapni. Ugyanebben a helyzetben vagyok, mint te. :(
2016. jún. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben már-már mániákusan nyomoztam a miérteket, manapság pedig igyekszem mihamarább túllépni ezek a fázison, mikor minden a miértek körül forog, és nem keresek válaszokat.


A legtöbb ilyen helyzetben adott válasz ugyanis vagy hazugság (akár neked, akár önmagának is), vagy valami bullshit és közhely. A lényeg úgysem derül ki, hogy "miért" volt, mert legtöbbször az sem tudja a választ, aki megválaszolhatná.

2016. jún. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy egyszerűen és gondolkodás nélkül tovább lépsz. Ha a másik ember szemében nem értél annyit, és nem volt benne annyi gerincesség, hogy bátran és őszintén eléd álljon, és tisztázza veled a dolgokat, akkor nem ér annyit az egész, hogy emészd magad miatta. Egy ilyen ember nem érdemli meg, hogy akár csak egy pillanatig is foglalkozz vele. Nyilván rosszul esik neked az egész, de ezzel csak magadat kínozod. Gondolj arra, hogy ha csak egy icipicit és önzetlenül is számítottál volna neki, akkor őszinte lett volna veled. Ha nem így volt, abban nem te vagy a hibás. Keress olyan embert, aki tisztességes, a másikat meg felejtsd el.
2016. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En mixeltem a ket dolgot,elmentem pszichologushoz (terhesen valas,tudni akartam h merre tovabb) es elmondtam a dokinonek mindent plusz h en mire tippelek h miert csalt meg stb,o mondott olyan szakdolgokat amik ott osszealltak (pl ferjem neveltetese,anyja ertekrendje,apaminta hianya stb) es miutan ugy ereztem h tobb valaszt nem kapok,akkor jott ez az "en minek emesszem magam ha arra sem meltatott h oszinten elemalljon" stb. Sokszor amit mondanak kegyes hazugsag.Mi csak annyit tehetunk h melyen magunkba nezunk,vajon mi mennyit tudtunk hozzaadni a kapcs megromlasahoz,de a teljes igazsag ilyen esetekben odaat marad... menni kell tovabb.Idovel mar nem is lesz ez olyan fontos.
2016. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!