Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat, aki így viselkedik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat, aki így viselkedik?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akin nem tudok kiigazodni (mivel házas).

Elég sokszor vannak érintések, simogatások (kéz, hát, váll, comb),kedves szavak, szemezés stb... Viszont néha rám se néz, mintha átnézne rajtam. Nekem ebből csak az jön le hogy szórakozik, vagy magát szórakoztatja, vagy éppen utál és megjátsza magát. Vagy mit akarhat.



2016. jún. 18. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:

HÁZAS!


Normális nőnek ez válasz mindenre, és téma lezárva.

2016. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszer van szex az asszonnyal egyszer nincs és akkor kanos akkor tapiz téged. Nagyon gusztustalan az ilyen foglalt emberre vagy nőre hajtás. Nem az? Mert hogy tegnap még a feleségében volt a .... most meg benned legyen? sztem nagyon gusztustalan.
2016. jún. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!