Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú nagy nőcsábász...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nagy nőcsábász hírében áll, de velem teljesen másképp viselkedik mint a többi lánnyal, akkor lehet hogy komolyabbat is akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
A helyzet, hogy van egy fiú csoporttársam, aki nagyon kedves és jó fej velem, tudja hogy az az álmom, hogy hegedűművész akarok lenni, és mindig biztat, hogy suli mellett fektessek energiát a hegedülésbe, és csináljam azt amit szeretnék, egyszer meg is hallgatta, hogy hegedülök és nagyon tetszett neki, azóta is mindig dicsér, hogy megvan bennem a tehetség, szinte rajong értem, más lányokkal egész másképp viselkedik a suliban. Viszont emellett elég nagy nőcsábász hírében áll, egyik barátnőmet megkértem, h kicsit faggassa ki, és azt mondta, h mostanában is randizgat lányokkal, de egyiktől sem akar semmit, nagyon szabad természetű, de ettől függetlenül szívesen összejönne valakivel komolya kapcsolat céljából, de csak olyan lánnyal akiben megvan az a bizonyos plusz. Lehet, hogy bennem ezt meglátta, és azért rajong úgy értem?
2016. ápr. 14. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Minden lehet, de semmi nem biztos.
2016. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ja igen, mindegyik nő azt hiszi, hogy a nőcsábász pont egyesegyedül velük kivételezik, velük beszél másképp. :D Pont ettől nőcsábászok. Csajok, ti nem tanultok sem a saját, sem a másik hibájából.
2016. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
A kettessel egyet kell értsek. Azert nőcsábász, mert mindegyik lany azt hiszi, hogy vele kivetelezik.
2016. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is voltam együtt egy ilyen pasival, aki valóban velem korrekt volt, nem csalt meg, amikor szakítottunk szemtől-szembe tettük meg. Újra összejöttünk majd újra szét. Az oka ennek az volt, hogy egyszerűen nem tud kitartani egy nő mellett, nem tudott elköteleződni, hiába akart velem lenni és jól érezte magát nem ment.

Ezt azért mondtam el neked, mert lehet, hogy tényleg jól viselkedik veled még nem biztos, hogy melletted is maradna, mert keresné a következőt.

2016. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Rakd szét neki a lábad mint a többi lany és utána megtudod mennyire vagy kivétel
2016. ápr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Általában több lány is egymással párhuzamosan azt hiszi, hogy vele másképpen viselkednek :)


"mindig dicsér"

Hiúságra építve lehet a legtöbb ember közelébe férkőzni.

2016. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Szétröhögöm magam. Vegyél vissza az egódból, 99% h nem pont veled fog kivételezni viszont jó úton jár, ha a bugyidba akar jutni :D Hihetetlen h az összes csaj képes elhinni h bennük lesz meg az az akkora plusz, ami még egy nőcsábászt is megszelídít. Ébresztő...
2016. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
A leírtak alapján úgy gondolom, hogy lát benned valami különlegeset, ami megfogta. Talán épp ez az ártatlanság az.... Emellett azt is gondolom, hogy legbelül minden férfi vágyik valakire, aki tényleg a társa lenne... Nemcsak testi, hanem lelki társ is. Talán téged alkalmasnak gondol erre. Ennek ellenére mégsem tudom ajánlani. Nagyon hasonló helyzetben voltam én is, óriási dilemma volt, nagyon sokáig elhúztam a dolgot, ő pedig hihetetlenül kitartó volt. De végül nem mertem belevágni. Ami segített a döntésben, az az volt többek között, hogy egyik találkánk alkalmával véletlenül belebotlottunk egy másik kedves lány ismerősébe, akit szerintem szintén fűzhetett és azonnal előjött a természete. Szörnyű érzés volt, ahogy flörtölt azzal a lánnyal. A randinkon! Egyszerűen ez a lételemük. Utána pedig nem is gondolta, hogy ez nekem rosszul esett... Fel sem fogta. Tehát a lényeg: nekem nagyon tetszett, rajta ugyanezt éreztem, mégsem tudtam belevágni, mert képtelen lettem volna benne megbízni. Te adhatsz egy esélyt a dolognak, de akkor az olyan apróságokat mininum tudd benyelni, amit leírtam, a komolyabb csalódásokról nem is beszélve. Nem érdemes olyan kapcsolatba belefogni, ami úgy indul, hogy "hátha a kedvemért mad megváltozik".
2016. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az en parom is nocsabasz volt es en mondom nem konnyu egy ilyen emberrel. Nem csak plusznak de sok turelemnek is kell lennie benned ahhoz, hogy o megvaltozzon. Nekem kb egy evembe kerult mire normalis ferfit faragtam belole ugy, hogy szeretett engem. Anelkul nem ment volna. Rajong ertem, de soha nem mernem azt allitani hogy nem csalt meg, tudtommal nem, de sajnos egy nocsabasznal nem lehet tudni. Kockazatos, de ha bevallalod elerheted hogy megvaltozzon, de ne eld bele magad eleinte.
2016. jún. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!