Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így, mit akarhat? L/16

Figyelt kérdés
A volt barátomról van ( F/17), fél éve hogy szakítottunk, nem feküdtünk le egymással, petting volt. Komoly kapcsolat után ( másféléves kapcsolat) hamar összejött velem, így még ragaszkodott a volt barátnőjéhez. Majd vele 1 hónapig még úgy ahogy meg volt,már nem volt köztük semmi komoly, majd útjaik ketté váltak, a lány bepasizott. Így 4 hónapig nem is beszéltünk, kerültük egymást úgymondd. Majd nyár vége felé felkeresett, beszélgettünk .. egy suliba járunk. Jó fej volt, meg aranyos... Most is az, hiszen egész nyár alatt tartjuk a kapcsolatot, mondja hogy akar találkozni, de mindig valami kifogást keres, mint ha magával harcolni, de közbe azt mondja hogy olyan jó lelkitársa vagyok mint a legjobbarátja, megdícsér ha csinosan vagyok felöltözve és stb.. Szereti tudni hogy mi van velem. Az egyik közös igen jó barátunknak lesz a szülinapi bulija, amit velem beszélt meg hogy náluk tart, azóta nem voltam náluk amióta vége a kapcsolatuknak ami nem volt hosszú.. 1 hónap, de sokat adott. Nem tudom.. Furcsa, lehet hogy csak barát.. de mindig vannak bennem kételyek. Miért ilyen?? Hiszen egyszer már lapátra tett
2012. aug. 6. 01:44
 1/8 A kérdező kommentje:
* van szó
2012. aug. 6. 01:45
 2/8 anonim ***** válasza:
bocs de nekem ez a szotri így hajnali 2 kor zavaros :D
2012. aug. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kúrogatni akar olykor olykor ha nincs más
2012. aug. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Heh Mást választ nem is vártam.:D Pécsi fiúk már csak ilyenek.
2012. aug. 6. 01:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak azért mert az igazságot írtam nem jelenti azt hogy pécsi vagyok.Ébredj fel
2012. aug. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hááát ha egyszer már szakított veled, én pl nem jönnék össze vele megint, mert mi a garancia, hogy nem lesz több ilyen? pl ott hagy vki másért.. :S
2012. aug. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem rád értettem, hogy pécsi vagy, hanem a volt barátomra.:D
2012. aug. 6. 02:09
 8/8 A kérdező kommentje:
Jogos válasz.
2012. aug. 6. 02:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!