Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasok! Nektek nem szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok! Nektek nem szokott hiányozni a flörtölés?

Figyelt kérdés

Nem éreztek olyat hogy jó lenne megtetszeni valakinek? Vagy jó lenne úgy ismerkedni mint régen, és elcsábítani a másikat? Izgulni egy randin/randi előtt. Leszólítani egy idegen de szimpatikus nőt, vagy épp örülni annak hogy leszólít valaki és mindenféle kötöttség nélkül elkezdeni vele ismerkedni...várni a bókjait, vagy épp bókolni. stb...

Akik hosszú évek óta vannak együtt ezért is megunhatják egymást?


2016. jún. 19. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Hazas vagyok de mindennap flortolok ergo nem hianyzik.
2016. jún. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Őszintén szólva igen hiányzik.

De ha tiszteled a párod, nem teszel ilyet.

Soha nem voltam ri(banc), nem most fogom elkezdeni.

Ismerkedni, beszélgetni persze, amibe egy kis csipkelődés is bele fér módjával, de ha valaki nagyon belendül és erősködik, hogy többet akar akkor elköszönök.

Igazábol nem a társad unod, hanem a helyzet fáj', hogy neked már nem lehet.

2016. jún. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Nem, de sosem voltam az a flörtölős fajta.

Ha meg "randizunk", a férjemen mindig érzem, hogy mennyire vonzónak tart, rengeteget bókol, és én is megőrülök tőle, amikor kicsípi magát, nagyon szexi férfinak tartom :)

Az izgulós részt pedig kifejezetten utáltam mindig is, számomra sokkal jobb érzés az, hogy 6 éve ugyanannak a férfinak az oldalán érezhetem magam "hercegnőnek", és amellett, hogy nagyon is tud udvarolni, ott van a biztonság meleg érzése. Egyre jobban élvezem a dolgot, a megunás közelében sem járok/járunk.

2016. jún. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem
2016. jún. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még nem vagyok hátas, de mert kicsit én is flörtölők, a páromat is arra bíztatom. Persze a párunk az igazi, de szerintem hazudik, aki azt mondja, hogy nem esik jól neki egy egy elismerő pillantás, bók, kétértelmű megjegyzés (akár kapva, akár adva) = flört
2016. jún. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Titusztitusz ***** válasza:
68%
Ha nekem pont flörtölni van kedvem és hangulatom, a legkevésbé sem szokott feszélyezni az a gondolat, hogy házas vagyok...Sőt, még az se, ha a másik fél is házas...
2016. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Ó dehogynem... 25F nős
2016. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!