Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak miért a műnők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért a műnők tetszenek?

Figyelt kérdés
Megnézem akárhány magyar celebnek a Facebook oldalát, elég ha kiraknak egy képet és a férfiak már nyálaznak rájuk, több ezren like-olják a képeiket. Úgy könnyű szépnek lenni hogy szinte mindenük meg van műtve. Olyan celebeket értek ez alatt mint Sarka Kata, Kulcsár Edina stb.
2016. jún. 19. 14:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Féltékeny vagy mert téged nem likeollak?
2016. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Blade Bone ***** válasza:
Én nem csípem őket, van egy-két celeb aki tetszik, dee azok nem mű nők. :)
2016. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Blade Bone ***** válasza:
Elcsöppenni meg senki után nem szoktam. ;)
2016. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én férfi létemre a természetesebb nőket kedvelem. Az említett példáknak minden mosolya egyforma. Ja, szokott is vita alakulni a férfitársaságomban erről, mert bizony a többség őket tartja "szexszimbólumnak". Hát nemt'om.


De ezt most nem tudom kifejteni, mert a szomszédban ÜVÖLT egy több órás alvást elősegítő, lágy zene és emiatt elmegyek kávézni egyet valahova, minél messzebbre.


24f

2016. jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Több ezer lájk :( Kár hogy csak 5 millió potenciális férfi van Mo-n. De a több ezer lájk az bizony oda b @ sz a kedves kérdezőnek. Szép kis kibervilág.
2016. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
csakis azért, amiért a nőknek a műpasik.
2016. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem is a kérdésre válaszoltok, legalábbis a többség biztos hogy nem.
2016. jún. 19. 15:07
 8/15 anonim ***** válasza:
Pedig minden válaszban olvasható válasz, mégha az valamennyire közvetett is.
2016. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 rrrrrreennnnn ***** válasza:

#7

Talàn azért nem éred a sorok közül ordîtò vàlaszokat, mert nincs èrtelme a kérdésednek, ugyanis ez egy brutàlis nagy àltalànosítàs.

(Pl.: Fiùk! Miért kedvelitek a kék szìnt?")...

2016. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tipikus nő vagy egy "like"-ra már azt hiszed hogy meg is dugnánk/tuk a csajt mi?

Én tetszikelek egy tankot akkor már meg is dugnám?Nem.Bőven látok eleget minden nap.Ne nő aggyal gondolkodj,bár ami nincs azzal nem nehéz....

2016. jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!