Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért így számolják egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért így számolják egyesek az együtt töltött időt?

Figyelt kérdés
Sokszor látom hogy "kicsim 16 hónapja együtt". Csak közben már 2-szer szakítottak több hétre. Most akkor a szakításokat miért számolják bele az "együtt töltött időbe"???? Hiszen szakítottak tehát vége lett annak a kapcsolatnak még ha ideig óráig is.
2016. jún. 19. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk is volt egy egyhetes szakítás, de beleszámolom a kapcsolat idejébe. Hogy miért? Mert a kapcsolatnak valójában nem lett vége, csak nagyon mélyponton volt. Mert a hirtelen harag, az én büszkeségem és az ő hülyesége ide vezetett. De folyamatosan beszéltünk és szerettük egymást.

Egy kapcsolat nem feltétlenül a szakítás kimondásával végződik. Az ember néha hülye és nem becsüli azt, amije van.

2016. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert még kezdők.
2016. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Mert gyerekesek, és kb annyira komolyak az ilyen szakításaik, mint maga a kapcsolat.
2016. jún. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, sőt. Válás, különköltözés, megcsalás, szakítás, viták, óriási veszekedések vagy sértett hallgatások, ezek is részei lehetnek hosszútávon.Ha ennek ellenére kitartanak egymás mellett, az igencsak nagy erőfeszítést igényel, miért ne mondhatná egyben az időtartamot.


16 hónapja kicsimmel, jóban rosszban, valami ilyesmit jelent.

2016. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Válás, különköltözés, megcsalás, szakítás, viták, óriási veszekedések vagy sértett hallgatások, ezek is részei lehetnek hosszútávon."


Hosszú távon igen, szerintem is. De alig egy éves kapcsolatban azért húzós lenne ennyi történés. Tudom, nem ezt állítottad, csak belegondoltam, hogy ha van olyan kapcsolat, aminek már az eleje ilyen húzós, abból később mi lesz.

Fiatalon, amikor az ember még csak keresgeti a párját (és saját magát), sokat tanulhat az ilyen viharos helyzetekből. De a legtöbb ilyen párkapcsolat általában egy szép vagy nem annyira szép emlékként végzi.

2016. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!