Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura kérdés, de szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura kérdés, de szerintetek aranyos vagy inkább gagyi, ha egy srác nagyon sok amiket használ chatelés közben?

Figyelt kérdés
2016. jún. 19. 20:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Smilet hasznal elírtam.
2016. jún. 19. 20:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Gagyi
2016. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Srácként mondom, hogy szerintem k...a gáz. Mármint egy :DD, meg a sírós nevetős emoji az most oké. De egy a lájkjeles meg más kézmozdulatok baromságokat, szerintem nagyon gázok. Meg lehet oldani a hangulatjel kérdést 7-8 normálissal, attól függ, hogy milyen a hangulatod, de ne legyünk már kislányok tizennyolcmillió szívecskével, meg minden szarral. 22/F
2016. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A hangulatod kifejezésére lett kitalálva. Én is használom rendszeresen, és nem gondolkoztam még azon, hogy gagyi-e vagy sem a használatuk..

25/N

2016. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 igen, csak amikor valakinek egy beszélgetésben minden mondattal megváltozik a hangulata, az gáz.


A kérdésre válaszolva, én sosem tudtam komolyan venni azokat az embereket (nemtől függetlenül), akik telenyomják hangulatjellel a beszélgetést.

2016. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gagyi.
2016. jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!