Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha példának okáért chatelés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha példának okáért chatelés közben állandóan csak én kérdezek vagy próbálom fenn tartani a beszélgetést, a túloldalról meg csak szinte válaszokat kapok vagy néha annyit se. Ez azt jelenti hogy közömbös vagyok vagy mégis mit?

Figyelt kérdés
Bár szinte minden nő/lány ezt csinálja de számomra ez annyira irritáló hogy inkább már nem is állok le dumálni velük. Végtelenül arrogáns dolognak tartom a nőktől az ilyesfélét. Oké hogy a férfi hívja randizni meg miegymás, de azért vmit a másik oldalról is illenék adni, szimplán tiszteletet legalább vagy nem is tudom hogy fogalmazzak. Kb. csak azzal a lánnyal lehet normálisan elbeszélgetni aki már eldöntötte hogy kell neki az adott emberünk. Bármi okosság? köszi.

2016. jún. 15. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Én pl nem tudok kérdezni. Nincs is barátnőm.

n

2016. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:

Utolsó megállapításod helyénvaló.

A Kb. kezdetű.


26/F

2016. jún. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nőként voltam így a pasikkal, egy idő után meguntam, hogy mindig én tartom életben a beszélgetést.
2016. jún. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Tapasztalatom szerint a nők nagy része túl beszari, hogy megmondja a frankót. Ha nem érdeklem akkor írja meg, ne szívasson. De semmi nem történik, ha én nem keresem, akkor totál le vagyok ejtve. Ha viszont érdeklődök, akkor válaszol és kész, le van tudva. De most ebből jöjjön rá az ember, hogy mit kell tennie. Mert ugye harcolni kell a nőért, meg kitartónak kell lenni, de nem kell zaklatni se, mert az se jó. Végül is semmi se jó... Szinte már lottón nagyobb esélyem van nyerni, mint barátnőt találni, pedig nem is lottózom.
2016. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez már csak ilyen lesz. Nem csak a nők de a férfiak is ilyenek. Régen ilyen nem volt. Mindenki beszélt mindenkivel ma meg mindenki kuka. Nekem nincsenek barátaim. Próbálkozom de felesleges. Ha meg megkérdezem akar e beszélgetni vagy nem persze hogy az a válasz igen. Aztán ennyi ha nem írok nekem sem ír senki.

N

2016. jún. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akinek fontos vagy , keresni fog ! Ha nem ìr az igencsak azt jelenti h le se szar. Ès gondolkozz rajta h akarsz e olyan ember utàn loholni aki vissza sem pillant.
2016. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti h unalmas vagy/nem erdekled. Ne foglalkozz ilyenekkel, csak akiknel bejossz
2017. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!