Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit szólna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szólna egy rendkívül barátságos és aranyos éppenhogy 18 éves lány, ha egy 39 éves férfi bevallaná neki, hogy teljes szívéből szereti?

Figyelt kérdés

Egyértelmű, hogy a lány kedvel, az is hogy eléggé.

De szerintem azért ennyire nem.


2016. máj. 3. 06:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy kiröhög, vagy megijed, vagy tényleg elhiszi és örülni fog neki.


Szerinted mi honnan tudnánk, hogy mit szólna? Kérdezd meg és akkor kiderül!

Mi nem az a csaj vagyunk!

2016. máj. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Én biztos mondanám hogy nem keresek még egy apát. 18L
2016. máj. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
39 évesen már csak fel tudod szedni és csak nem vagy akkora balf... mint ahogy írod!
2016. máj. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Inkább hagyd békén azt a gyereket.
2016. máj. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
en elkuldenelek a branerba
2016. máj. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
En 21 eves aranyos kedves rendes lany vagyok de ha egy 39 eves ferfi ezt mondaba, valoszinuleg normalis hangnemben megmondanam, hogy tul nagy a korkulonbsegbes hasok az eletcelok es utana valoszinuleg kerulnem az illetot nagyon es magamban irtoznek tole.
2016. máj. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden attól függene,hogy mennyire jönnél be nekem. Ha bejönnél,lehetnél idősebb is akár, de ha nem,akkor lehetnél 25 is,akkor sem akarnék többet :)

Próba szerencse! Ez tőle függ.


18L

2016. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2. válaszolóknak üzenem, hogy szerintem egy rendkívül aranyos lány, nem hiszem, hogy így reagálna.
2016. máj. 3. 12:34
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: AKkor finomabban fogalmaz. Azért, mert aranyos, még nem fog bukni az apja korabeli pasikra.
2016. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha értelmes, akkor max. annyit, hogy "én is kedvellek, de nem". Mert ha egy 40es pasas egy 18 éves lányba szerelmes, annak vagy komplexusai vannak, vagy tiniszinten van érzelmileg és agyilag. Ilyennel meg azért nem kezd egy éretten gondolkodó 18 éves.


Ha nem, akkor "jajj, de jó, én iiiiiiiiiiiiiiiiiis!" kb.

2016. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!