Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nem teszi ki a tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem teszi ki a tőlem kapott ajándékokat, hanem csak bedobja a szekrénybe a többi közé. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Általában saját készítésű ajándékokat készítek, kartonból és színespapírból, de egyiket sem tette ki a polcra, hanem bedobta a többi "hülyeség" közé a szekrénybe. Rákérdezni nem merek, mert pofátlannak tartom, de azért kicsit rosszul esik, hogy annak ellenére, hogy azt mondja szép meg gyönyörű, valamiért elsüllyeszti. Talán nem tetszik neki, csak nem meri megmondani? Akkor is kitehetné, ha más nem, legalábbakkor, ha elmegyek hozzá, szerintem... meg hát mégis a "szerelmétől" kapja, na...

2016. jún. 19. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd ki a szekrényből.
2016. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tul személyes akkor én se tenném ki, örül neki szerintem, csak nem szeret mások előtt kitárulkozni. Szerintem egyszer lepd meg nem tul személyes ajándékkal, ne nagy értékü legyen, de olyan ami nem feltünő, de mégis aranyos dolog, és ne te készitsed, hogy ne érezze azt hogy az intim dolog ami csak kettőtökre tartozik.. Pl. szép gyertyatartó, vagy valami kerámia. Ha azt kiteszi, akkor csak arról van szó, hogy tetszik neki amiket készitessz, de nem akarja másoknak megmutatni, megmondom őszintén én sem akarnám..
2016. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
muhahahhaa
2016. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volna egyáltalán hova kitennie? Nem tudom, pontosan miket csináltál, de el tudom képzelni, hogy nem tudja hova tenni. De azt is érdemes tudni, hogy a férfiak általában nem szeretik az ilyen giccseket. Én nagyon figyelek erre páromnál. Ha valami dísztárgyat adok neki mégis, akkor olyat, amit tudom, hogy szeretni fog. Például: párom vegyész, csináltam neki "radioactive" felirattal egy világítós üvegcsét, amit büszkén kitett. Ellenben ha valami szerelmes, közös képes fotómontázst csinálnék, biztos nem tenné ki, mert hova, és minek? És nem azért, mert nem szeret, csak egyszerűen tipikis férfi, ilyen szempontból, és nem tud vele mit kezdeni. De vannak más dísztárgyai haveroktól, rokonoktól, amiket szeret, de beteszi a szekrénybe, mert nem tudja hova rakni, mert nagyok, instabilak...stb.
2016. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Jobban belegondoltam, és az ilyen nem személyes ajándékokat (pl trikó, kulcstartó, öngyújtó) szívesen viseli, hordja magával :) szóval úgy tűnik, tényleg én csináltam a bolhából elefántot :D

Igazatok van. Még egyszer köszönöm! :)

2016. jún. 19. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!