Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak ti tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak ti tényleg "utáljátok"az olyan ajándékokat mint pl közös képes bögre (tudom hogy egyénfüggő, de általánosságban)?

Figyelt kérdés

2016. márc. 14. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azokról a porfogó cuccokról beszélsz? Nem utálom, de inkább süss valami frankót.
2016. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem rajongok túlzottan a porfogókért, haszontalan tárgyak. :D A közös fotós bögre meg nagy valószínűséggel a későbbi szakítás áldozata lesz. Felesleges pénzkidobás.
2016. márc. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Ìgy van, azok valòdi porfogòk.

Ezeknél személytelenebb dolgok nincsenek is: bögre, plüss, díszpàrna, kulcstartò...

Âllìtom, még egy sajàt kèszìtésű ajàndék vagy egy szerszàmkészlet többet ér egy ffi szàmàra, mint ezek a vacakok.

2016. márc. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nőként mondom, hogy ezek a legötlettelenebb, legszemélytelenebb ajándékok. Legtöbben eleve akkor adnak bögrét (céges karácsonyozás, hasonló alkalmak, de még rokonok között is), ha abszolút nem ismerik a másikat, de az olyat akár még lehet is használni, de egy közös képes bögrét senki sem visz be mondjuk egy irodába, egy férfi meg pláne. Egy párna vagy hasonló meg egy férfi számára valószínűleg még rosszabb...
2016. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy ráteszel egy közös képet, még ugyanolyan unalmas és sablonos kacat lesz. Az nem baj, ha nem talál be egy ajándék, de legalább látszódjon rajta, hogy gondolkodtál rajta és olyat akartál, ami valami mélyebbet kifejez. Ez nem olyan, egy fotós giccsnél tényleg csak a szándékot lehet értékelni. Néhány hét után még oké lenne... de akkor meg elég akaszkodós meg erőltetett. Ha ennyire nem ismered a másikat, inkább vegyél neki egy üveg szeszt, valami jó kávét, csokit, süss neki, vagy add át magad szalaggal átkötve. Ezeknek örül az ember és legalább nem kell elsuvasztani a szekrény mélyére meg előkotorni, ha beesel váratlanul.

De hát biztos van olyan férfi, akinek a titkos vágya egy fotós, szívecskés plüssmaci. Beláthatatlan az emberi lélek mélysége. :D

2016. márc. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magamból indulok ki és a baráti körömből. Ez alapján mondom csak, hogy jobban tudunk örúlni a praktikus/hasznos dolgoknak. Ne érts fére, a bögre is az, de abból általában van elég egy háztartásban. Én egy jó bicskának örülnék, aztán vagy 10 évig nem kell semmi :D 29/f
2016. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tök mindegy mit kapok, ha látom benne az odafigyelést, mivel én is hasonlóképpen szojtam ajándékozni.

Például én nagy óramániás vagyok, és egyszer kerestem szíjat az egyik órámhoz, de mivel nem standard szélességű kellett, ezért csak kb dupla annyiért tudtam volna venni, mint normált. Annit meg (3000 Ft) akkoriban nem akartam adni egy szíjért, el is panaszoltam barátnőmnek, hogy akkor inkább levágok egy picit a nagyobb méretűből, jó lesz az nekem. Ő meg ezt megjegyezte, és hónapokkal később szülinapomra ezt kaptam, és nagyon-nagyon jól esett. Érted, csak egy nyamvadt bőrszíj, én mégis baromira örültem, mert figyelt rám.

Ezek fényében én egy fényképes bögrét szerencsétlen ajándéknak tartanék, főleg ahogy mondták, munkahelyre biztos nem vinném el, otthon meg inkább élőben nézegetem barátnőmet, nem a bögrén :)

2016. jún. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En a baratomnak csinaltattam fenykepes kulcstartot az elso randevunk "emlekere" a kedvenc kepeinkbol. Attol fel hogy osszekarcolodik ha kulcsokra rakja, igy nem a kulcson van, hanem elvitte magaval a kamionba :)
2016. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!