Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nincs Facebook oldala,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincs Facebook oldala, az hogy akar kommunikálni egy másik emberrel akivel ismerkedik és randizni akar vagy szerelmet?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom már-már menő dologként előadják mintha az lenne a jó hogy se Facebook, se Viber, se Insta, semmi. Mintha ez lenne a helyes út. Viszont így hogy akar gazdaságosan ismerkedni? (Mivel tudjuk az internet a telefonra olcsóbb mint sok sms vagy hívás.) Meg manapság mindenkinek van rajta internet szinte hogy elérje a másikat és tájékozódjon az alkalmazásokkal (BKV, MÁV, Időkép.)
2016. jún. 19. 22:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Élőben, telefonon, sms-en, viberen, whatsapp-en, skype-on, imessage-en, snapchaten vagy a tízezer többi alkalmazás egyikén, pl.
2016. jún. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Lehet mi vagyunk a cikik, de mi 100% élő beszélgetéssel oldottuk meg párommal. 25L 39F
2016. jún. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#12

de ti mennyit találkoztatok? mert én pl heti 2-3 napnál (és az se 24 óra) többet nem tudnék megoldani, de a beszélgetésre meg ott az igény

2016. jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
42%
Korlátlan beszélgetést és smst tartalmaz a díjcsomagom.Mivel egész nap nem érek rá a párommal beszélgetni (valakinek dolgoznia is kell),ráadásul távkapcsolatban vagyunk,minden este kb 6-tól 10-ig telefonálunk."Együtt" nézzük a sorozatokat,főzünk eszünk stb.Tök jó,pont mintha mellettem állna kb.Nincs szükségünk ehhez facebookra meg stbre.
2016. jún. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hosszu hosszu emailek az ejszakaban,pedig 2014ben tortent es mindkettonknek volt skype,fb,viber:)) megis.
2016. jún. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
élőben a randikon.. végül is ez lenne a lényegük.
2016. jún. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#14

és téged nem zavar, hogy 6-10ig nem tudsz semmit csinálni? vagy hogy csinálsz kaját, hogy mész el wcre, hogy fürdesz? bocsi csak tőlem ez annyira idegen, meg nem is szeretek sokáig telefonálni azért kérdezem.

2016. jún. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én fent vagyok az említett közösségi oldalakon, használom is. Párom kevésbé aktív, de beszélgetni pl. messengeren szoktunk napközben.

Hogy őszinte legyek, visszasírom azokat az időket, mikor még nem volt okostelefonja. Napközben sokkal különlegesebb volt az, hogy lestem a telefont, mikor lesz pár perce, hogy rám csörögjön. Vagy hogy tudtam, hogy ő várja ugyanígy a szerelmes sms-eimet, amit két ügyfél között írtam neki (még akkor is, ha nem tud válaszolni).

Azzal, hogy egész nap online az ember, ezeknek elveszett a varázsa. És én ezt azért sajnálom.

2016. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!