Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek, ilyen smucigok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnek, ilyen smucigok az emberek?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, elég sok barátnője volt. Tőlük kapott ajándékokat bepakolja egy szekrénybe, és mikor az aktuális nőjének van valami(karácsony, névnap, szülinap stb.). Kivesz a szekrényből egy előző barátnőjétől kapott ajándékot, és azt adja oda a csajnak. Múltkor megmutatta ezt a bizonyos szekrényt, és tornyosultak bent a porcelánok, plüssök egyéb dolgok.
2016. jún. 19. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jesszusom! :O

Én bármit adtam azelőtt exemnek, mindet eltette és féltve őrizte, mert kedves volt neki és fontos emlék. Ezek szerint a haverodnak egy "barátnője" sem jelenthetett sokat.

19L

2016. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
A XXI.század embere!
2016. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Aka kezd aggasztani, hogy ennyire öregszik a 2000 körül és azután született "emberek" rétege
2016. jún. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem vagyok ezzel egyedül :D
2016. jún. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem smucigság, csak környezetvédő a srác és az újrafelhasználás híve.

A bonbon is olyan dolog, ami kb 30 éve vándorol az országban, mert senki nem bontja ki, hanem csak továbbadja...

2016. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fú ha ilyet megtudnék a barátomról.... Én se adnék olyat amit az exemtől kaptam, jó ha megtetszik neki akkor oké, volt rá példa mert nagy kütyüs meg bütykölős és megtalálta az azóta tönkrement telót amit az exem adott nekem miután ő szerzett jobbat,(miután szakítottunk kérdeztem de nem kérte vissza) én meg odaadtam barátomnak használja amire jólesik de basszus, ajándéknak ilyet, azért durva.
2016. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell, hogy mondjam, fantasztikus ötletnek tartom!

Ujrafelhasznalas, környezetbarat es mellette megszabadul a felesleges kacatoktol!


Persze, ha a gesztust nezzük, nem tul szep, masreszt egy fiu mit kezdjen porcelanokkal, plüssökkel... ki tudja, lehet a lanyok okosabbak es mar ö is ujrahasznositva kapta :D

2016. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jó, ebben inkább az a durva, hogy exektől kapott dolgokat ad tovább új barátnőknek. Egyébként való éltre lefordítva én ugyanezt csinálom.


Van egy dobozom, amiben az ismerőseimtől kapott gyertyákat, szobrocskákat, és egyéb használhatatlan mütyüröket tartom, és ha valakinek hirtelen ajándék kell, akkor abból adom tovább (arra azért figyelek hogy ne annak, akitől kaptam). Lehet szemétség, de ha valaki olyan dolgokat ad nekem, amiről süt, hogy az illető nem ismer vagy legalábbis nem töltött sok időt az ajándék kiválasztásával, akkor teljesen jogosnak tartom azt hogy továbbadom olyasvalakinek, akiről tudom, hogy jobban tetszene. Egy jó ajándékot nyilván nem akarok továbbajándékozni.


Ezért azt is gondolom, hogy az exenek is volt abban szerepe, hogy ez lett a vége. Én legalábbis a páromnak mindig igyekszem hasznos ajándékot adni, vagy olyat, amire régóta vágyott. Ezek persze főképp férfias ajándékok, ami miatt nem hiszem, hogy tovább lehetne adni más lányoknak.


Másikoldalról persze az új barátnővel szemben nagyon nem szép, hogy olyasvalamit kap, ami egy extől van. Valószínűleg a csajok nem repesnének az örömtől ha ezt megtudnák. De mit lehet tenni?

2016. jún. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezen felröhögtem, de csúnyán ám! :D Nagy pacsi az embernek ötlete miatt, morális értelemben viszont...
2016. jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valaki indítson útnak egy bonbont, mert most nagyon ennék egyet
2016. jún. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!