Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti ha kicsit huzamosab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti ha kicsit huzamosabb ideig néztek egy lányt az utcán, akkor miért nem mentek oda hozzá?

Figyelt kérdés

Féltek, mi van ha visszautasít? Vagy a lánynak kéne valamivel megerősíteni a szimpátia jelét, egy mosollyal például?

Előfordult már velem, hogy nézett valaki (nem gondolom magam csúnyának, így nem hiszem, hogy valami másért nézett volna), de nem jöttek oda.

Vagy csak megnézitek, hogy "hm, jó csaj" és ennyi?



2016. jún. 19. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ennyi. :D
2016. jún. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami visszajelzés mindenképpen kell. Amúgy csináltam ilyet régebben, változó sikerrel, de csak miután kaptam vissza mosolyt. Anélkül nem mennék oda...
2016. jún. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Én elvből nem megyek oda. Majd ő felszed engem, ha hagyom. :] Örülhetnek a nők, hogy velem lehetnek, majd én pitizek nekik a semmire. Ez kb olyan, mintha elkezdenék egy vadiúj kocsit agyba-főbe dicsérni, mikor még ki sem próbáltam.
2016. jún. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Blade Bone ***** válasza:
Régebben mikor suliba jártam sokszor kerülyen ilyen szitukba, dee valamiért sosem mentem oda egy lányhoz sem. :D Fura, de inkább csak csodáltam őket, dee lehet féltem is, nem tudom. :)
2016. jún. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Minden nő foglalt. Ez jut eszembe mindig, amikor meglázok egy szimpatikusnak tűnő lányt.

A másik komoly indok, hogy kevesen szeretnének idegennel beszélgetni, meg amúgy is felmerülhet bennük a kérdés, hogy miért velük akarok beszélgetni, miért akarok egyáltalán beszélni, biztos valami gond van velem, hpgy csak utcán találok beszélgetőpartnert...

2016. jún. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert nem kapom meg a szükséges jelet. Én hiába nézek bármilyen lányra, mindig lenézően félresöpörnek a tekintetükkel.
2016. jún. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem mi van ha, hanem 99.9999%-ban visszautasít, sőt ezt megteszi akkor is, ha előtte mosolygott, szemezett. Esetleg mellé közli, hogy egyébként van pasija, ami után sosem értem, hogy miért mosolyog, szemez idegen pasikkal (persze tudom, ego boost)
2016. jún. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Esélytelen, hogy az utcán bármikor odamenjek bárkihez is. Önmagában is elég megalázó a visszautasítás, nem hogy még egy csomó ember előtt... Így is vannak problémáim az önbizalmammal, szükségtelennek tartom annak tovább rombolásának esélyét ilyen magas kockázatú eseményekkel, amiknek a kimenetele legtöbb esetben a visszautasítás.
2016. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért mert

-99,99% -ban béna leszek ; fogalmam sem lesz hogy mi a francot mondjak (de tényleg mit? pl.: Szia, én vagyok akivel szemeztél van kedved találkozni valamikor?) ; megalázó lehet ; vörös lesz a fejem (mondjuk elvileg ez az egészben a LEG mert igaz hogy bénázok egy hatalmasat és a földig alázom magamat de ha ezzel sikerül egy közepes benyomást kelteni esetleg (adja ég) sikerül a lányt megnevettetni vagy rádöbbenteni hogy annak ellenére milyen nehéz úton próbálok hozzá közeledni DE ÉRTE mégis megpróbálom és ezzel egy pozitív benyomást kelteni, akkor nagyon megéri :D)


az egyébként szerintem a legkisebb hogy esetleg visszautasít a lényeg az az hogy merjek odamenni és hogy mi a francot fogok bénázni *khm* mondani

2016. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert életemben nem volt pozitív tapasztalatom ilyen és hasonló esetekben ,így én úgy fogom föl ,hogy ha néznek is akkor valami más miatt.

És ha oda mennék akkor mint írták 90+% az esély arra ,hogy semmi pozitívat nem kapok vissza az egészből így vagy egészséges önbizalommal éri meg odamenni amiből nem tud lerombolni ,vagy nem kell oda menni ,mert csak rosszabb lesz.

Na mármost nekem a második van ,ugyanis rombolná a kevés önbizalmam is így inkább hagyom az egészet és nem álmodozok ,hogy bármi is lehet.

2016. jún. 22. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!