Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is hülyének néztek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is hülyének néztek egy nőt, ha minimálbérből erre költ?

Figyelt kérdés
Minimálbérből 6000Ft-ket költ rúzsokra, meg körömlakkokra, meg alapozókra....mert az olyan minőségi, meg tehetősnek hat
2015. okt. 1. 21:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
igen
2015. okt. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen.

Amúgy se szeretem az olyan nőket, akik ilyesmiket használnak.

2015. okt. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 opened paradise ***** válasza:
Ha az utóbbi miatt,akkor igen.
2015. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is ebben az árkategóriában lévő termékeket használok, és kétlem, hogy ezeket önmagának meg tudja finanszírozni minimálbérből minden egyéb költség mellett. Ha pedig mégis, akkor minden elismerésem :D
2015. okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha azért vásárolja, mert az olyan tehetősnek hat, akkor ciki. Ha összespórolja, mert neki a jobb minőségű kell, oké. Én is így csinálom. Nem pazarlok, a sminkcuccokat sem pazarlom, igyekszem kivadászni az akciókat, és akkor veszem meg, de ha nem muszáj, nem dm-es sminklemosóval törlöm a szemem, mert az nem olyan jó, mint a többi. Érted.
2015. okt. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
jobb is, ha sokat költötök sminkre, ugyanis anélkül csúnyák vagytok :(
2015. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Százszor inkább erre költse, mint bagóra.
2015. okt. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha rendszeresen erre költ, akkor igen. Szó se róla, én is használok sminket, de nálam sokáig tart 1-1 cucc, és nem vásárolok gyakran, talán az alapozó, ami gyakrabban fogy, az arcomon néha kialakuló gyulladások miatt, és ezek gyógyítják, de abból is max. 3 fogy el egy évben, attól függ, milyen kiszerelésben kapok olyat, ami nekem jó. Egyébként olcsók között is vannak, amik jók, szóval nem feltétlenül kell ezekre sokat költeni.
2015. okt. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mekkora összegekbe kerülnek ezek, de így első körre nem tűnik vészesnek. Ha nem mázolja magát agyon mindig akkor nem zavar. Néha jó látni ha egy nő szépítgeti magát, de ne mindig (így) és ne túlozzunk.

Az pedig, hogy tehetősnek hat... semmi értelme. Ennyiből kínai iPhone-t is vehetnél. Mondjuk még mindig jobb tényleg, mintha cigire vagy piára költené.

2015. okt. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem, ha meg tudja oldani, akkor egészségére.


És nem, nem mindenki csúnya nélküle. Nekem pl. nincs is alapozóm. :)

2015. okt. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!