Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a parod holtreszegre inna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a parod holtreszegre inna magat, mit tennel?

Figyelt kérdés

Eloszor fordult elo ugyan, de tudta jol, hogy ez az egyetlen dolog, amit nem tudok elviselni a reszeg embereket. Egy kollegam szulinapjat unnepeltuk, sehogysem tudtam lebeszelni, hogy vegye lassabbra a pialast, este meg kinlodnom kellett vele, elaludt a furdokadban, ugy kellett kicibalnom, aztan rosszul lett, ilyet meg nem lattam :-((

Bocsanatot kert, megigerte, hogy nem fordul elo tobbet, de meg mindig nem jon, hogy elhigyjem, hogy min kellett keresztulmennem...

28N/ 31F


2016. jún. 20. 08:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

ott hagytam volna a fürdőkádban éjszakára. miután megfázott volna és össze vissza törte a kád, egy életre megtanulta volna, hogy hol a határ.


amúgy meg közölném vele, hogy még 1 ilyen eset és szedheti a cuccait. Én ezt nem tudom eltűrni egy nőtől, hogy csacsi részegre issza magát.

2016. jún. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

1-es. Miből gondolod, hogy a nő itta részegre magát?


Egyszer elnézném, de többször nem. Tudja, hol vannak a határai, igyon annyit, amitől nem lesz részeg.

2016. jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

En a no vagyok :))

Igen, ezt en is hatarozottan kozoltem, hogy meg egy ilyen eset es vegeztunk egymassal. Ugy tunik, megertette, csak valahogy megrazott, hogy ezt vegig kellett neznem :-(

2016. jún. 20. 09:33
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csinálom ezt. Kikötöttem már a legelején. Egy 31 éves férfi nem gyerek. Ésszel él, remélhetőleg. És igen, tőlem a kádban alhatatott volna, már ha eljut oda abuliból, mert hogy haza sem viszem az is biztos. N32
2016. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Eltemettetném.
2016. jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem magával a részegséggel nincs bajom, megeshet az évente egyszer-kétszer, miért ne...? Nekem jól esik néha szétcsapni magam. DE, ha a másik fél tudja, hogy - ahogy te is mondod - ez az egyetlen dolog, amire azt mondod, hogy NEM AKAROD, akkor azt illene tiszteletben tartani, márcsak a másik fél iránti szeretetből is.


Szóval ja, én néhanapján berúgok haverokkal, de ha a barátnőm azt mondaná, ez az, amit nem akar soha, akkor nem tenném.

2016. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%

Buliztatok, berúgott, hát istenem...

Én nem akadnék ki ezen.

Lefektettem volna az ágyba, betakartam volna, reggelre odakészítettem volna aszpirint meg egy nagy pohár vizet és ennyivel le lenne rendezve a dolog.

Írod, hogy ilyen még nem volt, tehát akkor nem arról van szó, hogy gyakran szétcsapja magát.

Néha szerintem belefér egy-egy ilyen "ereszd el a hajam" este, ebből nem csinálnék hisztit.

2016. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

"Néha szerintem belefér egy-egy ilyen "ereszd el a hajam" este, ebből nem csinálnék hisztit."


Ami neked hiszti, nálam válóok. Vicc nélkül.

2016. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

Válóok az, ha a férjed kétévente egyszer kiüti magát? Ilyen nő mellett biztos szüksége van rá.:D Utóbbi mondatom csak ártalmatlan vicc volt, ne vedd kérlek komolyan.:)

Miért tartod ezt válóoknak?

2016. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem csinaltam hisztit, csak kozoltem, hogy meg egy ilyen es akkor elbucsuzunk, mert tudom milyen egy alkoholista. Ha megcsinalja megegyszer, akkor valoszinuleg lesz harmadik eset is, aztan negyedik, otodik...
2016. jún. 20. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!