Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit tennél, ha a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél, ha a pároddal belekezdenétek a most aktuális CSOK támogatásba, a 3 gyereket is bevállalnátok 10 év alatt, de megromlana a kapcsolatotok, beleszeretnétek másba?

Figyelt kérdés
Kitartanátok a vállalás mellett, hogy anyagilag egyikőtök se kerüljön lehetetlen helyzetbe, vagy inkább ússzon a pénz, a lakás, és marad az adósság?
2016. márc. 10. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsőként nem lennék olyan hülye, hogy belemegyek a CSOK támogatásba a meglévő gyerekszám nélkül.

Mit tennék? Fogalmam sincs, mert pont amiatt nem megyek bele ebbe a baromságba, hogy aztán ne kelljen ezen gondolkoznom.

2016. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
A csok így azoknak éri meg akik úgysem válnának el. Lumpenprolik, cigányok...
2016. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem venném fel eleve soha a CSOK támogatást. Alapból nem akarok három gyereket, maximum egyet, másrészt meg emiatt sem, hogy semmi garancia, hogy együtt maradok bárkivel is 10 éven keresztül. Vagy, ha akarnék is három gyereket, akkor is közbejöhet bármi, komplikációk az egyik szülésnél ami miatt nem lehet több, vagy akármi. Baromság ez a CSOK.
2016. márc. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozok a többiekhez. Én sem vállalnám be a CSOK-ot olyan gyerekre, ami még nincs.

Alapból h.lyeség volt belekezdeni.

Annak semmi értelme, ha egy sz-r kapcsolatban maradsz és gyereket is csináltok a 10+10 miatt. Ott lesz a 3 gyerek, a hitel...Rengeteg gond pluszban a kapcsolati problémák mellett.

Ne vegyétek igénybe! Szerintem.

2016. márc. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok benne, a kérdés elméleti.
2016. márc. 10. 16:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Pont ugyanaz lesz, mint ahol két gyerek van, meg egy lakáshitel.

Vannak, akik válnak.

Vannak, akik nem mernek válni, mert anyagilag odaba.sz mindkettőnek, és fontosabb a kényelem.

2016. márc. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A dolog ott kezdődik, hogy nagyon kevesen tudják majd igénybe venni, úgyhogy emiatt nem kell izgulni. Meg aztán célszerű minél kevesebb kapcsolatot fenntartani az állammal.
2016. márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!