Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzelmileg analfabéta nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmileg analfabéta nőként hogy tudassam vele az érzéseim?

Figyelt kérdés

Külföldre költözik a férfi, akivel ismerkedem, lehet hogy utoljára találkozunk. Randizgattunk sokáig, már elég közel kerültünk.

Nehezemre esik érzelmeket mutatni, a családomban ez nem volt szokás. Ő ezt próbálta tolerálni.Most csak szeretném, ha tudná, mit érzek iránta, mielőtt elmegy. Ajándékot viszek neki, beszélgetünk majd kettesben elméletileg ez a terv. Félek, hogy csak állok majd, mint egy kuka és nem lesz több lehetőségem.

Szexen kívül, (nem lakáson leszünk)hogy tudnám kimutatni

neki, hogy fontos?


2016. jún. 20. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondd el neki ezt így. És mondd el, hogy igenis nagyon fontossá vált számodra.


Én is hasonló helyzetben vagyok, nálunk sem volt szokás az, hogy kimutassuk, elmondjuk egymásnak, hogy szeretet van, meg minden. A jelenlegi barátnőmmel ezt megbeszéltem. Hogy attól függetlenül, hogy néha nem úgy mutatom, én nagyon szeretem. Csak szimplán nem szoktam meg az érzelmek kimutatásának fontosságát. Most ott tartunk, hogy én tanulom, egyre többször és egyre erősebben mutatom ki, mondom ki, mit is érzek. Ő meg tanulja tolerálni és szól, ha hiányzik neki a "kimutatásom". :)


Ezek tanulható dolgok, amit egy jó kapcsolatban közösen könnyedén meg tudtok oldani, csak kell hozzá egy csipetnyi megértés.:)


24f

2016. jún. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Külföldre költözik a férfi, akivel ismerkedem, lehet hogy utoljára találkozunk."


Sehogy. Elmegy, te maradsz, ennyi volt.

2016. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ide írni szépen tudsz. Írj egy levelet, add át és kérd meg hogy olvassa el. Meseld el neki hogy miért nehéz neked beszélni, mit érzel stb.
2016. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Külföldre költözik. Nem mindegy akkor neked?


Ha számítanál neki, nem menne el.

2016. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az erzelemkimutatas nem szokas kerdese sztem, egyebkent nalunk se volt egy nagy szokas, de ha szeretek vkit, vagy kedvelek, akkor azt kimutatom neki.
2016. jún. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!