Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Évfolyamtárs az fősulin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évfolyamtárs az fősulin, elmondjam neki, hogy kb. fél éve majdnem megcsókoltam a buliban?

Figyelt kérdés

Van barátja. És úgy érzem, hogy egyszerűen "nem érzi", hogy kell a fiúkkal beszélni. Értsd: mintha flörtölne velem, keresné a társaságom, telefonon beszélgetünk. Viszont ha megkérdezem, hogy milyen bugyi van rajta, azt nem árulja el... Nem akartam lépni felé, mert egyrészt van barátja, másrészt meg ha visszautasít, akkor esélyes, hogy vagy megszűnik a barátság, vagy kellemetlen nap mint nap látni a főiskolán. Fél éve egy buliban nagyon közel álltam hozzá, hogy megcsókoljam, de szerencsére nem történt meg, annyit még nem ittam.


Ki szeretném ugrasztani a nyulat a bokorból. Vagy ne játsszon és hívogasson, barátkozzon velem úgy, hogy közben van barátja.... Vagy tegye szét a lábát, és vegye észre, hogy kívánom! Elmondjam neki, hogy mi történt meg majdnem kb. fél éve? Abból észrevenné, hogy mit akarok?


2016. jún. 20. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:

. Vagy tegye szét a lábát, és vegye észre, hogy kívánom!


Csak ne így közöld, mert számíthatsz egy pofánverésre is akkor...

2016. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem fogja "széttenni a lábát"... ez a tipikus kamaszlány-viselkedés (sokan ki se növik): növeli az önbizalmát/egóját, hogy kívánod, jól esik neki, hogy húzza az agyad, de több nem lesz. Hidd el nekem, jól ismerem a "típust" (legjobb barátnőm is ilyen volt, nem volt egyszerű vele az élet :D). Olyan nincs, hogy nem veszi észre, hogy kívánod. Az előfordulhat, hogy még nagyon fiatal és naiv, és (még) nem rendelkezik stabil önismerettel sem -> nem feltétlenül tudatosan, szándékosan csinálja, csak érzi, hogy ez neki jól esik, és kész. De ehhez meg látnom kéne a csaj viselkedését, hogy tudjam, szándékos-e. De összességében a te szempontodból tökmindegy, hogy tudatos-e vagy nem, egy a lényeg: felejtsd el... :S
2016. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Milyen bugyi van rajtad?"


Született kaszanova vagy, öcsém.

2016. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kifejtenéd, mit jelent az, h "mintha flörtölne velem"?


CSak mert lehet, hogy semmi sincs, csak beképzeled az egészet és egy foglalt csajra nyomulsz aztán még te vagy meglepődve, amiért nem válaszol a milyenbugyis nagggyon kreatív kérdésedre.

2016. jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezeket mindig nehéz körülírni. Szerintem nem normális, hogy vizsgaidőszakban kb. naponta majd' 1 órát beszélgettünk (ebből kb. csak 5 percet a tanulásról, a többi magánjellegű dolog), és mindig ő hívott. Ő ragaszkodott hozzá, hogy elmenjek vele a buliba, majd ki volt akadva, hogy "nem foglalkoztam vele".

Volt, hogy elhívtam kirándulni (amiből nem lett végül semmi, mert egyikünk sem ért rá), és igent mondott. Megkérdeztem, hogy elárulja-e a barátjának, hogy velem megy, azt mondta, hogy nem fogja elárulni, csak annyit mond, hogy a barátnőivel megy majd.


Jó, lehet, hogy nem konkrétan "flörtöl", mégis furcsa ez. Én legalább is nem örülnék, ha a barátnőm nekem azt mondaná, hogy a barátnőivel megy kirándulni, miközben egy általam nem ismert pasival megy hegyet mászni úgy, hogy nem akar tőlem semmit. Vagy akar?

2016. jún. 20. 16:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Jóságos ég! Hogy te milyen ostoba vagy!
2016. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!