Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha így öltözöm, akkor miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így öltözöm, akkor miért nézegetnek titokban a nők?

Figyelt kérdés
Amikor tök egyszerűen öltözöm fel, például egy sportcipő, farmer, póló, akkor csak ritkán látom, hogy megnézne valaki. De pl. nem rég volt rajtam reggel egy sötétkék farmering, egy világkoskék farmerdzseki és egy szűk, fekete gatya. Ekkor azt vettem észre, hogy titokban bámulnak, de amikor odafordulok, gyorsan elkapják a fejüket.
2016. jún. 21. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Vagy csak bebeszéled magadnak.
2016. jún. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Mert azzal az öltözékkel kitűnsz a tömegből, jó vagy rossz értelemben. Vagyis vagy stílusos és jól áll neked, vagy nagyon rosszul áll neked. A nők többségét érdekli a divat, és észreveszik ha egy férfi ad magára, meg azt is, ha nagyon gáz. Bármelyik miatt megnézhettek, hogy melyik volt az neked kell tudni :).


Én egyszer láttam metrón egy 17 éves srácot fekete szerkóban, csak az edzőcipője volt piros. Én magam sosem vennék piros edzőcipőt, de ahogy ő párosította a sötét ruhákkal, az nagyon nyerő volt. Feltűnő, de jó értelemben. Többször is odanéztem a metróban, pedig több mint 10 évvel idősebb vagyok nála :).

2016. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem csak bebeszéled,az öltözék tényleg nagyon sokat számít.Az első verzió,amit írtál, átlagos,de a másodikkal jobban kitűnsz a tömegből :)


Én nőként,ha farmerben és egy sima felsőban vagyok,nem érzem magamon annyira a tekinteteket(pedig vékony vagyok,csinos),de amikor nyáron rövidnaci van rajtam,vagy szoknya meg egy haspóló,nagyon sokan megbámulnak.

20L

2016. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"17 éves körüli"-t akartam írni, csak lemaradt :)
2016. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nagyon jól állt rajtad az a szerelés, vagy nagyon idiótán néztél ki benne. Én az idióta frizurákat szoktam kiszúrni, és megjegyzem magamban, hogy ennek sem ártana fodrászt váltani...
2016. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Farmering és farmerdzseki?? Így én is megbámulnálak, de azért, hogy teatyauristen, ezt hogy sikerült szegény gyereknek összepárosítani?
2016. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sötétkék farmering világoskék farmerdzsekivel? Hát nem csoda, ha megbámulnak, de sajnos csak azért, mert ez így elég gázul nézhet ki...

21/N

2016. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!