Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekután gondolhatom azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekután gondolhatom azt, hogy nem tetszik neki a mellem?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy kis mellem van.

A páromnak ettől függetlenük tetszik, legalábbis én úgy érzékeltem.

Amikor otthon vagyok és hajlongok akkor néha eléggé belátni a kis melleimhez. Ha neadjisten ilyesmi felsőt veszek fel és ha lehajolok belátni, akkor is ügyelek rá hogy ne lássa meg senki és takargatom, húzogatom a felsőm.

Jah és nem a dekoltált nagy kivágású felsőkre kell gondolni, azt nem is hordanék emiatt. Ezek sima bő pólók csakhát lehajolva a nyakánál belátni.

Múltkor valahol voltunk de senki sem latott ezért amikor lehajoltam nem kaptam rögtön a pólóm nyakához mert tudtam hogy csak ő lát de képzelgett hogy bárki megláthat és ezt szólta: "miért nem figyelsz oda jobban, ennyire jónak tartod a melled?"


Azóta eléggé el vagyok keseredve és bebeszéltem magamnak hogy biztosan emiatt ritka a szex köztünk stb, hiába akarnám gyakran, lehet hogy emiatt nem tekint úgy rám stb...

Amúgy vékony vagyok (túlzottan is) de mindenki dícsér, a párom a kis formas fenekem imádja de mostanában nem is dícsér csak piszkal hogy fogytam 2-3 kg-t ami rajtam azonnal meglátszik az alkatom miatz (napi szinten bánt ezzel)...

Annyira rossz hogy folyton bánt a külsőm miatt és cseppet sem dícsér már miközben más biztosan odalenne értem... de nekem nem mástól kell dícséret és nem más kell.

A szex is ritkább.


Lehet hogy emiatt nem tekint rám úgy egyben nőként és csúnyának tartja a mellem? Alig akarom elhinni...


2016. jún. 21. 14:30
1 2
 1/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem tartja csúnyának, csak kicsinek. Neki több kell ahhoz, hogy mutogatható legyen. Miért nem keresel olyat, aki így is tud értékelni?Barátnőm is kis mellű, de nekem tetszik, sosem szólnék be ilyet.
2016. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

szerintem igazából csak nem akarta, hogy meglássa valaki, akkor ott.


a többiét átérzem, csak engem dagadtoz, (53 kiló vagyok,mondjuk formásabb lehetnék) dicsérni nem szokott sosem.

2016. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez a mondat, hogy "ennyire jónak tartod a melled?!" kicsit nekem olyan mintha azt gondolná, hogy nem is jó...
2016. jún. 21. 14:41
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez lekezelő. Gondolom direkt azt akarta, hogy megalázó legyen neked, hogy rosszul essen, azért, mert nem takartad el a pólóddal. Az nem számít neki ezek szerint, hogy senki sem látta, vagy nem tudta, hogy nem látja más.
2016. jún. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Sunshinedoll ***** válasza:
56%
Nem arra vonatkozott, hanem inkább arra, hogy úgy érzi "mutogatod magad". Ez a beszólás elég sértő és abúzív-manipulatív. Keress egy pasit nagyobb farokkal és több ésszel.
2016. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Így van, egy rossz szót szól a pasid azonnal dobni kell és keresni mást ,ez a jó megoldás tényleg.
2016. jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

6-os, akit szeretünk azt nem bántjuk és degradáljuk, nem romboljuk az önbizalmát és nem gúnyolódunk rajta stb.

Ezt neked tényleg mondani kell?

2016. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
14%
Neked az a bajod hogy semmi önbizalmad nincs, és állandóan külsős dícsérgetést vársz,amit ha kapsz is,nem hiszed el hogy őszinte. Mit vársz,hogy hazudja hogy nagy a melled? Elhinnéd?Nem...Mondja azt hogy kicsi? Ja akkor megsértődés durcáskodás ..Viszont kiforgatsz mindent ,csak hogy a saját nulla önbizalmad helyességét bizonyítsd. A hiba benned van alapvetően.
2016. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
7-es ,ez nem degradálás, csak ostoba hisztéria a nő részéről egy semmit nem jelentő mondatra ami csak azért hangzott el mert nem akarta hogy más lássa a melleit. De hajrá ,hisztizni mindig lehet , lehet dobálni mindenkit kifelé, aztán a sokadiknál rájönni hogy tökéletes mindenben mindig helyesen reagáló ember nem született még meg.
2016. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem is kicsi, de én szoktam sportmelltartót hordani, ha elmegyek valahová, pont az ilyen kellemetlen helyzetek elkerülése véget.
2016. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!