Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a pasim öccse? Mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a pasim öccse? Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

A pasimmal tök jol megvagyunk. Én a 20as korosztályhoz tartozom Ő pedig a 30asokhoz.

Az öccse csak 3évvel idősebb nálam.


Nos a helyzet sz hogy nem értem magam.

Az elején sürün találkoztam a tesojával mert átmebtem a pasimhoz stb. Akkor kifejezetten ellenszenvesnek éreztem az öccsét. Vagy tudomást sem vettem róla.

Most hogy külön költöztem a pasimmal és ritkábban látom a tesot...kicsit tetszik...


Ugyanakkor nem értem magam, mert járni nem járnék vele gondolatban sem. Szexuálisan sem izgat...zavar a lustasága..meg sok minden taszit vele kapcsolatban amit el sem birnék viselni egy pasinál.. Sőt kisfiusnak gondolom. A pasim sokkal férfiasabb és erőteljesebb mindenhogyan. Mégis valami tetszik benne... Azon kapom magam néha hogy bámulom vagy mélyen a szemébe nézek ő pedig állja. Meg jol eldumálunk ha ugy van. Érzödik hogy egy korosztály vagyunk. Ugyanakkor érdekes.mert nem jönnek be a korombeli srácok.


Ha valahova megyünk és ő is jön akkor mindig arra gondolok hogy "azt akarom hogy essen ki rám a szeme..."

De járni nem tudnék vele...


Nem értem magam.

Valaki kivülálloként érti ezt?? :D


2016. jún. 20. 19:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Meg is valaszoltad magadnak. Mert egy korosztaly vagytok. Nem is ertem a lanyok miert kezdenek hozzajuk kepest sokkal idosebb ferfival. Engem meg a gondolata is taszit
2016. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Ha nem találkozunk élőben akkor nem is beszélünk máshogyan. Tegát nem tartjuk a kapcsolatot napobta meg nem is akarnám.

Max néha megnézem a face.profilját és ennyi.


De pl. Tegnao volt egy esemény és minden haver, rokon ott volt meg ö is... És tetszett a lazasága meg az öltözete.

Pedug csak egy fekete pamut rövdigatya meg egy fekete polo volt rajta plusz napszemcsi...

Full egyszerü...és mégis bámultam...


Pedig a pasimmnál meg a stilusos eleganciát szeretem ilyen cuccokra harapnék nála...nem jönne be


Totál zakkant vagyok...

Mi van velem????

2016. jún. 20. 19:06
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az van veled,hogy próbálod becsapni magad csak nem nagyon sikerül.
2016. jún. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez tortenik ha osszekevered a pasidat az apaddal. Egy oreg pasit kerestel potapanak, es most hogy kezdesz felnoni kezd erdekelni egy korodbeli is. Gyerekszerelem.
2016. jún. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Juujjj, véletlenül úgy olvastam tetszik a pasim p.öcse :D


Szerintem az lehet, hogy arra vágysz, hogy valaki epekedjen utánad és ezt a pasidtól már nem kapod úgy, mint az elején, ami amúgy normális jelenség. De te ettől még szeretnéd magadat kívánatos nőnek érezni és ő van kéznél.

2016. jún. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Idéznék egy filmből:


A pasi kérdezi a nőt:

"Ti nők, mit akartok valójában?"

Gyere ide, elmondom:

"Halvány lila gőzünk sincs, hogy mit szeretnénk".


Csak egy mai nő vagy, nincs ebben semmi megbotránkoztató :]

2016. jún. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.


Mindig korombeliekkel jártam. Sosem jött be.

Tetszik hogy a pasim idősebb nálam 8évvel. És mind mentálisan.lelkileg . agyilag kell hogy érett pasim legyen.

2016. jún. 20. 19:14
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
De minek neked érett pasi mentálisan, agyilag, ha a kérdésből lejön, hogy iszonyatosan gyerek vagy még te is agyilag?
2016. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
#8, nem pasi kell neki hanem pot szulo. Aki joval erettebb nala, gondoskodik rola, stb.
2016. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Meg valahol zavar hogy én esetleg nem is tetszem neki.

Mert az hogy elröhög velem vagy hogy belenéz a szemembe és elvigyorodik vagy rámnéz még nem jel ...

Mondjuk ha tetszenék neki akkor se csinálnék semmit :)

2016. jún. 20. 19:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!