Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rájöttem mi a legnehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem mi a legnehezebb dolog az életben "Boldognak lenni" ki ért egyet vele?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 04:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivel én úgy tartom ,hogy ez az élet értelme ,így igen kifejezetten ez az egyik legnehezebb.

Bár ha kell meg is tudnám cáfolni. :D

2016. jún. 22. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Mindenki magából indul ki. :P


Számomra az egyik legkönnyebb dolog, hogy boldog legyek. Igaz, nem tudok mindig az lenni, de 10-ből 8-szor nagyon boldog vagyok.


És tudod miért? Mert teszek azért, hogy boldog is legyen az életem. És én alapjáraton egy életvidám személy vagyok. :)

2016. jún. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
irigylésre méltó optimizmusa van a 2#-nek
2016. jún. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olvass Osho-t
2016. jún. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én osztom a 2-es nézeteit. Nekem már egyáltalán nem okoz gondot, hogy boldog legyek, mert mindennel erre törekszem. Persze, vannak problémáim, mint mindenkinek, de nem emésztem magam miattuk, hanem igyekszem megoldani. Amin nem tudok változtatni, azt pedig elengedem.

Csak elkezdeni nehéz, utána maguktól is összeállnak a dolgok.

2016. jún. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a mai világban túl sok a negatív ember, és ez "megfertőz" másokat is. Én alapvetően egy vidám személyiség vagyok, persze vannak nekem is nehézségeim, mint mindenkinek, de nagyon igyekszem pozitívan gondolkodni, és sok erre ösztönző könyvet olvasok, hidd el, segítenek!


Osho-t még nem olvastam, de ha már az egyik hozzászóló ajánlotta, lehet teszek egy próbát :)

2016. jún. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dark Souls 3-at végigvinni halál nélkül nehezebb.
2016. jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, amíg nem jössz rá, hogy a boldogságot nem másik emberben vagy másik ember által, hanem magadban kell keresni, addig tényleg nehéz. :-)
2016. jún. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Részben egyet értek, azonban kinek mit jelent a boldogság? Egy társ, egy hivatás, egy gyerek, egy barát, egy jó kaja, egy jó baráti társaság, stb.? Nem feltétlen csak a társ adhatja meg a "boldogság" kulcsát...
2016. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!