Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legnehezebb dolog nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legnehezebb dolog nekem a tancolas, egy discoban altalaba house music melyen, mien tanc stilus ajanlotok? 18/F

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 23:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Cuccozz be, azt leszarod, én is azt csináltam.:D
2010. jan. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hat ha nem marad mas az lessz a vege :|
2010. jan. 24. 23:36
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Te fogyatékos vagy? Disco helyett inkább menjél el szépen könyvtárba, olvasgass és ha már megtanultál beszélni és írni, akkor gyere vissza és fogalmazd meg a kérdésed tisztán és érthetően.
2010. jan. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
nah az jo kérdés én se tok táncolni XD de amikor kicsit be vok bombázva akor megy szal igyál kicsit :P 17/F
2010. jan. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

Egyszerűen menj el osztálytársakkal mond nekik ,hogy te béna vagy és tanítsanak meg pár lépésre.Utána figyeld a többieket.

Engem 2 21 éves csajszi tanított és aki látott már táncolni azt mondja ügyes vagyok:D

Neked is csak ennyit tudok mondani.

Azt persze tudnod kell ,hogy a "disco tánc" még semmi ami utána jön nah az már tényleg gyakorlat kérdése...

19/f

2010. jan. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Ne discoba járj, hanem valami értelmes helyre. Probléma megoldva.
2010. jan. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

Könyvtár a kockáknak való. Menj szépen discoba, idd le magad mint állat, nem is kell táncolni csak odamész a csajhoz és szépen ritmikusan odadörgölődsz hozzá, azt kész.

Ez a tánc amit bárhol és bármikor alkalmazni kell. :D

Brájen.

2010. jan. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Amm ha 18 évesen egy kérdést nem tud normálisan megfogalmazni, akkor a bugyiba szerinted, hogy a gyíkba fog bejutni?
2010. jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

A pia rá a megoldás. A csaj azt hiszi azért ilyen gyökér és rámenős mert ivott :D

Brájen

2010. jan. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Te az életben is ilyen értelmetlenül beszélsz?
2010. jan. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!