Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostohatestvérek közti kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostohatestvérek közti kapcsolat? Vélemények?

Figyelt kérdés

Számomra túl életidegen és bizarr dolog, de az is igaz, hogy nincs mostohatesóm.

Ti erről hogy vélekedtek?


2016. jún. 22. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Nekem az egyik visszatérő szexuális fantáziám, hogy szülinapra nem tud épp jobb ajándékot adni, szóval csak úgy leszop, de ne mondjam el senkinek sem...
2016. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen mostohatestvér. Féltestvér vagy nem.
2016. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tehát nem féltestvér hanem "vér szerint" idegen? Ugy szexelnek orrba-szájba ahogy' csak jolesik nekik.
2016. jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szeretnék mindenkit emlékeztetni, hogy ezt nem a Szexualitás témakörben tettem fel. Érettebb válaszokat várok.
2016. jún. 22. 10:49
 5/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
72%

Hát életidegennek nem nevezném. Főleg ha tinikorban kerülnek össze a kölykök, akkor szokott kialakulni, az extra hormonlöketnek köszönhetően (meg az kor amúgy is arról szól, hogy akkor fedezzük fel a másik nemet magunknak).

Életidegennek tehát nem nevezném. Megesik.


Viszont a ciki utána jön. Amikor nőnek és kiderül mégsem a végzet rendelte őket egymásnak. Akkor ott nagy lesz a családi feszkó, mert a szülinapozás és egyebek az mind közös esemény, tehát nem lehet lezárni igazából sosem ezt a dolgot, és mehet az acsarkodás.

2016. jún. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Én tudok jobbat!

Te lefeküdnél apáddal, ha azzal megmentenéd anyádat?

2016. jún. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"Szeretnék mindenkit emlékeztetni, hogy ezt nem a Szexualitás témakörben tettem fel. Érettebb válaszokat várok." Akkor meg milyen "kapcsolatra gondoltál ami számodra "túl életidegen és bizarr dolog". Részletezd már ha az eddigi válaszokat annyira éretlennek találod!!!
2016. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

5-ös: Köszönöm a válaszodat. Végre egy logikus hozzászólás.

Viszont mi van akkor, ha tinikorban a szüleik nyomására cikinek tartották, és csak huszas éveik elején kezdik felfedezni egymást?



7-es: Te túl hülye vagy, hogy megérts. Úgyhogy hiába is magyaráznám.

2016. jún. 22. 10:59
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
#7vok! Kösz! Szerintem meg te vagy egy "életidegen bizarr dolog"!
2016. jún. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
72%

Igazából teljesen mindegy, hogy ez a kapcsolat mikor tetőzik be, mert itt nem azon van hangsúly, hanem a kapcsolat után.

Ha két ellentétes neműt összerakunk, és nem együtt nevelődtek a testvériesség nevében, akkor kialakulhat vonzalom. Csak az ő esetükben ugye nincs meg az a luxus, hogyha nem fut szekér és összebalhéznak, akkor majd többet nem találkoznak.

De lehetnek akár édestestvérek, anya és gyermeke. Ha nem együtt nevelődtek, nem közös a múlt, akkor nem is tudnak rokonként tekinteni igazán egymásra. Innentől meg bármi megtörténhet.

2016. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!