Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy két férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy két férfivel randiztam életemben és mind a kettőből komoly kapcsolat lett?

Figyelt kérdés
Ennyire jók az érzékelőim, vagy ennyire nincsenek elvárásaim? Az utóbbit kétlem, mert mindkettő nagyon jóravaló és rendes.
2016. jún. 21. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat, aki regisztrált online társkeresőre és az első férfi akivel személyesen találkozott, a férje lett.

És olyat is, aki évek óta fent van és már tucatnyi rossz élménye volt ottani férfiakkal.


Biztos a véletlen és biztos a személyiséged is közrejátszik a dologban. Ezt nem csak egy dolog befolyásolja.

2016. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez velem is így van/volt.

Saját magamon azt tapasztalom, hogy képes vagyok reálisan gondolkodni és hibái ellenére is elfogadni a másikat. Kettőből egyszer nem jött be, mert túl sok volt az ember hibája, ahhoz, hogy sokáig tartson (így is 2 évig tartott). A mostani már 4 éve tart.

2016. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van, a férjem lett a második. Olyan vagyok, hogy tudok tolerálni bizonyos gyengeségeket, amik nem annyira nagy horderejűek, és alapból úgy futottam neki, hogy nem az álomlovagot vártam, aki csak 10-ből 1 lánynak adatik meg, hanem egy hús-vér kedves, szorgalmas élő férfit. Aki mellesleg - a sok siránkozó férfinek írom - nem több 163 centinél, nem gazdag, (akkor pont munkanélküli volt még 1-2 hónapig, aztán segítettem neki munkát találni, és azóta is jól nyomja:-) - és mégis jó sült ki belőle:-)
2016. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt figyeltem meg, hogy az igazán jó lányok nem panaszkodnak a férfiakra. Valószínű pont azok a dolgok vonzanak téged, amitől egy férfi "jó", a szemetek meg taszítanak, ezért elkerülöd őket. Ha értékesnek tűnsz, akkor amúgy is kevesebben akarnak rosszat neked.
2016. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!