Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelent egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent egy felnőtt férfinél ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Szakmai okokból sűrűbben találkoztunk, aztán rájöttünk,hogy bírjuk egymást emberileg és elmentünk párszor esténkènt meginni valamit. Volt,hogy hajnali 1-ig dumáltunk ès iszogattunk. Majdnem minden nap beszéltünk,nagyon jól elvoltunk együtt. Egyszer közölte velem,hogy meg fog csókolni. Nem tudom hogy lehet ezt megfelelően lereagálni, de nem mondtam semmit csak rámosolyogtam. De nem törtènt utána semmi. Még párszor találkoztunk, majd idén elkezdte azt (több lett a munkája tudom,hogy nem ér rá annyira),hogy nem veszi fel a telefont ha hívom ès alig beszélünk. Régóta nem találkoztunk, valahogy sosem tudjuk megoldani. A minap hívtam,hogy van-e valami baja velem,mire ő közölte,hogy majd személyesen elmondja de nagyon el van most havazva. Ìrt,hogy talizzunk a héten,ebből természetesen megint nem lett semmi. Nem tudom 39 évesen miért viselkedik így valaki. Az sem lehet,hogy alakult köztünk valami,mert mindig tudtam az aktuális barátnőiről,tényleg barátok voltunk. Most is beszélünk, de már nem úgy ès nem olyan.

Tud valaki valami tippet vagy bármilyen ötletet? Azt hittem ez csak 16 évesen "menő" viselkedès és a 40 felé már nem. :D


2016. jún. 22. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy voltak barátnői?

Akkor nekem az első tippem az, hogy talált komolyabbat, akinek esetleg nem tetszik az,hogy ti eljártok kettesben iszogatni.

2016. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amikor kezdtük ezt az egészet, akkor is volt egy hosszútávú kapcsolata (6 éve voltak akkor együtt, utána meg még kettőt). Meg nem úgy ismerem mint aki ne mondaná el azt ha "nem engedné" a barátnője. Meg nem is az a fajta akit bármilyen formában be lehet szabályozni.
2016. jún. 22. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!