Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyet miért csinál 26 éves (!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet miért csinál 26 éves (! ) létére egy nő, pláne úgy, hogy vőlegénye van? Hol élünk?!

Figyelt kérdés
Elmesélem a sztorit. Egy jó egy hónappal ezelőtt elkezdett velem chatelni facen egy magát 26 évesnek kiadó nő. Azt állította válltig, hogy ő szingli, és bejövök neki, szívesen összejönne velem stb. Erre tegnap, amikor elkezdtem neki bókolni abban a tudatban, hogy van esélyem nála, egyszer csak benyögte, hogy neki régóta van egy vőlegénye, és csak mi csak barátok lehetünk maximum... Holott előtte heteken keresztül hitegetett... Na most, egy 26 éves nő hogy képes ennyire gyerekesen viselkedni, a másik pedig, hogy milyen vőlegény az olyan, aki az ilyen "menyasszonyt" még nem rúgta ki páros lábbal?!... Mi folyik itt? Leginkább lányok válaszát várom!

2015. aug. 21. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Biztos, hogy 26 volt? Biztos, hogy volt vőlegénye? Nem csak szimplán valami trollba futottál? Könnyen meglehet... Egy álprofilt nem nagy szám összehozni. Úgyis nemsokára suli, még ki kellett tölteni valamivel az időt addig.

Na ezért nem kultiválom a netes ismerkedést, mert kb sosem tudhatod, hogy ki ül a másik oldalon.

2015. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

OFF:

Ma már facen nehéz álprofilt csinálni, a trollok szűrése miatt mobiltelefonos azonosítás kell. Meg kell adnod a számodat, és arra kapsz egy visszaigazoló kódot, melyet ha beírsz, akkor tudsz regisztrálni.


ON: Szerintem szar a kapcsolata, és jól esett neki némi ego pumpálás. Viszont beszari kilépni belőle, megfutamodott. Ne foglalkozz vele, zárd rövidre ezt, de mondd el a véleményedet neki, hogy tré dolog, amit tesz.

2015. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Kortól független az ember gerincessége, önzése, önbizalma.. A kérdéses nő rossz kapcsolatban él, nem kap figyelmet, kikacsintgat, de ahhoz gyáva, hogy lépjen. Szépen hozzámegy a vőlegényéhez annak rendje és módja szerint, majd csalni fogja idővel, ugyanis nem boldog mellette, szakítani pedig nincs elég gerince. Te csak egy áldozat voltál, akitől azt a figyelmet csalta ki, amit a párjától nem kap meg. Ugyanezt 16 vagy 46 éves korban is megteszi bármelyik kapcsolatfüggő, de boldogtalan férfi vagy nő a párja háta mögött.
2015. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Vagy Józsi bácsi volt az Arany Alkonyat otthonból.... mit lehet azt tudni?
2015. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Nekem egyik barátnőm csinálta ezt egy sráccal akiről tudta h mennyire tetszik nekem. Csak szórakozott, csak ő személyesen az orrom előtt, én meg hiába mondtam szegény pasinak nem hitt nekem azt hitte féltékenységből mondom..aztán szegény puffant nem kicsit. Ő is csak a nyamvattra laposodott kapcsolatát akarta felturbózni, unta magát ki akarta élni, de ahhoz h elhagyja a pasiját nem volt bátorsága, meg igazából ahhoz se h komolyan megpróbálja mással. Tulajdonképpen csak azt érte el h elvette a lehetőségét h boldog legyek a sráccal, mára már mondanom sem kell h nem a barátnőm a csaj.
2015. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Mert nő.
2015. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Üdvözöllek a gyakorikerdesek.hu oldalon. :D
2015. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem troll volt, akkor egonövelés miatt csinálta, ki kell szűrni az ilyeneket minél előbb.
2015. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Mondjuk az sem szerencsés, hogy hónapokig csetelgettek (ott is egy hónap után jutsz el addig, hogy bókolgatsz), ilyenkor minél előbb telefonszámot kell kérni és személyes találkozót egyeztetni. Hasonló helyzetben jó eséllyel egy egyedülálló nő is csak barátként tekintett volna rád.


Szóval a nő inkorrekt volt, de neked az önbizalmadon kéne dolgoznod ("abban a tudatban, hogy van esélyem nála", "heteken keresztül hitegetett") és akkor máskor nem kerülsz hasonló helyzetbe.

2015. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

ember te hol élsz? A Marson?

tudod ki chatelgetne hetekig rgy nővel. ha szimpi akkor tali ha meg nem akkor szevasz.

2015. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!