Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Akik nem kedvelik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Akik nem kedvelik a focit, de a párjuk igen, azok hogy bírják ezt a hónapot ki?

Figyelt kérdés

2016. jún. 22. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Most komolyan, a párodon kívül semmi nem szórakoztat? Könyvek, filmek, nyelvtanulás, szakmai fejlődés, AKÁRMI?

Mit kell ezen kibírni? N32

2016. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%

Könnyedén kislány. Létezik olyan szó, hogy kompromisszum is!


Plusz, egy ilyen esemény azért eléggé fontos még számomra is, aki utálja a focit, lélekben szurkolok a magyaroknak. Régen ért el a magyar foci ekkora sikert.

2016. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Én vele néztem még mikor jártunk
2016. jún. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Én nem nézem, nincs is tv-m, meg amúgy sem vagyok egy foci értő ember, de nyitva az ablak, lent éljeneznek minden gólnál és komolyan mondom, megmosolyogtat és jó érzéssel tölt el, hogy végre sikerült bejutni, és ez sokaknak örömet okoz. Végre valamiben egyben vannak a magyarok és nem egymással szemben. Nekem jó érzés, de mondom, én sem nézem, nem érdekel konkrétan a foci maga.
2016. jún. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
"Azannyaköсsögit!" (Köszönjük, Hajdú B.!) :D
2016. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Én most először élvezem a meccseket. Van kinek szurkolni szívből:)


Hagyrá magyarok!!!!!!!!!!

2016. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
*Hajrá (közben nézzem a meccset xd)
2016. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
nem kedvelem a focit, és nem kedvelem az ilyen hozzáállású csajokat sem
2016. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de jó, hogy nem csaj kérdezte :D
2016. jún. 22. 20:02
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálunk mondjuk én nézem és a párom nem (én vagyok a lány), de mi ez a kérdés? Nem egy darab, szimbiózisban élő massza vagyunk, hanem két élőlény, nyilván el tudja foglalni magát, amíg én meccset nézek. Vagy leül mellém nézni, és közben beszélgetünk, vagy ő addig gépezik, olvas, stb.

Miért csinálnak sokan ekkora ügyet ebből? A focirajongók nem szűnnek meg létezni, csak kicsit leülnek a tévé elé.. o.O

2016. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!