Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy dolgozz (n) átok fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy dolgozz (n) átok fel, ha az exetek, aki az első szerelmetek volt (főleg szerelmileg első), kiderül, h gyereke fog születni?

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve szakítottunk egy nő miatt, akit 1 évre rá eljegyzett, most pedig szembesültem facen, h a csajó terhes... Nagyon rossz érzés fogott el, mintha még 1x összetörne a szívem! Gombóc van egész nap a torkomban, pedig úgy hittem, h már túltettem magamat ezen az egészen... Hihetetlen rossz érzés fogott el :(
2016. jún. 23. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sz@rom le magasról.
2016. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
* és hálát adok a sorsnak meg az összes létező istennek, hogy nem tőlem lesz az a gyerek.
2016. jún. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Elhagyott másért. Örülj, hogy nem te szülsz most neki, hogy aztán később hagyjon el másért... Ez egy gyökér.
2016. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezert se kell egesz nap a fb-on logni
2016. jún. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van.. Nekem is hazudott akkor és a nőnek is, aki most szülni fog neki... Lehet aztán, h tényleg szerelmes, de szerintem ő 22 évesen nem érett arra, h apa legyen... És mivel a csaj már 30-on túl van, neki már ketyegett a biológiai órája... :) Rettentő sok rosszat elkövetett ellenem, ami miatt tényleg nem kellene bánkódnom...
2016. jún. 23. 16:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy miért követed még az életeseményeit, ha amúgy jól átvágott és rosszat tett veled?
2016. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem követem egyiket sem. Se a csajt se az exemet! Közös ismerősünk "lájkolta" a képét a növekedő hasával és nekem az idővonalon automatikusan megjelent... :)
2016. jún. 23. 17:09
 8/13 anonim ***** válasza:

"aki az első szerelmetek volt (főleg szerelmileg első)"


Az első szerelmem, aki szerelmileg az első? What. Amúgy nem érdekelne.

2016. jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nekem vannak érzékeny napjaim, és olyankor mindentől tényleg, és múltkor láttam egy hasonló kinézetű személyt, mint az első nagy szerelmem egy kisgyerekkel, hát akkor nekem se volt valami jó érzés, húztam is onnan, de egyébként nem vagyok vele szemben ilyen haragtartó, minden jót kívánok neki, ha lesz gyereke, kicsit biztos bennem lesz, hogy jó lett volna, ha tőlem, de most irigykedjek egy gyerekre? :D na, ne :) elég sok baja lesz neki azzal, elég ha nagybácsiként gyakorolhatok majd, egyelőre ez bőven elég lesz nekem :)


másrészt meg jól értem, hogy 22 évesen egy 30+ csajtól? :O grat

2016. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék! Én nem irigylem tőlük a gyereket, éljenek boldogan vele, csak olyan rossz érzés volt, h amit akkor együtt terveztünk azt most mással éli meg :)

Igen, jól olvastad 22 és a nő 32 :) De nem vagyok a korkülönbségekkel elakadva, csak elég érdekes... :)


Ezt a szerelmileg első dolgot meg úgy értettem, h ezelőtt az exem előtt volt 2 kapcsolatom, de miután megismerkedtem ezzel a kis görénnyel, úgy éreztem, h azok a kapcsolatok, amik előtte voltak azok nem érnek fel azzal a szerelemmel, amit ő iránta éreztem. Szóval érzelmileg nekem ő volt az első nagy szerelem :) Így értettem :)

2016. jún. 23. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!