Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Átok első része jobb mint...

Az Átok első része jobb mint a másik kettő (második, harmadik)?

Figyelt kérdés

Tegnap elkezdtük húgommal neten megnézni az Átok 2-őt, ment vagy egy óráig, aztán teljesen meguntuk és kikapcsoltuk.

Ma meg kivetettük videótékából 3.részt, mélységesen megbántam... Az se jobb sokkal szerintem.

És mindenki ettől a filmtől van befosva -.-" Nem értem. Teszek egy kísérletet talán valahol megnézni az első részt. Az ijesztőbb/jobb valamivel mint a másik kettő?



2012. júl. 7. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is az első a favorit.Én előtte nem láttam hasonló stílusú,töltetű filmet,lesokkolt,de iszonyúan tetszett.A 2.-at én is untam,így a 3.-ba bele sem néztem.Szóval az 1. mindent visz!!
2012. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt egy pár parás jelenet az első részben is, de nekem az is gagyi volt mint a másik kettő.
2012. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem a 2-ben és a 3-ban nincs semmi ijesztő, max. gusztustalan morbid dolgok. Meg előre kiszámítható, hogy hol fog megjelenni az a vonagló csaj meg a kisfiú.

És erre a filmre mondták, hogy erősebb idegzetűeknek is borsózik a háta tőle.

2012. júl. 7. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:
1. és 2. részt láttam. Az 1. rész szimplán jó volt, a 2. viszont a hangulata miatt jobban tetszett.
2012. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én csak az első részt ami nekem nagyon tetszett, de van egy "horror rajongó" ismerősöm, és ő mindig mondja, hogy nézzem meg a 2. részt, mert nagyon jó...:)
2012. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!