Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet, hogy 10 év párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy 10 év párkapcsolat után nem sokkal, annyira szerelmes lettem 1 férfiba, hogy úgy érzem ő a nagy ő! vagy csak menekülni akarok az emlkékek elől?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 15:57
 1/8 sasna ***** válasza:
persze, simán.. sok boldogságot :)
2010. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi sasna :)
2010. dec. 28. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizony létezik. Igaz hogy én nem 10 év után,hanem 1 éves kapcsolat után,a végén szerelmes lettem másvalakibe. Sajnos,nem jött össze vele,de kivánom,hogy te boldog légy.:)
2010. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ja meg van rá az esély.

szerintem sok volt már a régivel a baj.

van ilyen.

menj, és tedd amit kell. ahogy a folyó sem fordul már viussza ugy te sem tedd.

tiszteld amgad a döntéseidért, és az érzéseidért, ezektől vagy az, aki.

Én amikor nem mentem el egy újjal, akibe beleszerettem hanem sajnálatbol stb a régivel maradtam mindig a régi hagyott el és ha nem hagyott vna el akkoris bántam hogy elment az uj, akit én engedtem el csakhogy a régivel maradjak.

te választod melyik életúton mész tovább, de amibe most vagy annál csak jobb lehet a másik.


25f

2010. dec. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Létezik olyan, hogy az embernek több "lelki társa" van, ezt a lélekvándorlással magyarázzák. Ha gondolod, olvass utána, vagy ajánlom Paolo Coelho Bridáját :)
2010. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sasna ***** válasza:
utolsó.. te pasi vagy? :)
2010. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, h sok pasi olvasna ilyet :) Bár, ki tudja? :D
2010. dec. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszike a válaszokat, asszem csak előre nézek mostantól, nehogy az új szerelem rovására menjen :)

köszike a komikat

2010. dec. 28. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!