Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek most? Nem hisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Nem hisz nekem, nem válaszol?

Figyelt kérdés

Pár napja facebookon megismerkedtem egy nővel.Nagyon aranyos,kedves és tetszik külsőre is.Sokat beszéltünk megvan az összhang.Én 25 ,ő 28 éves.

Ő külföldön él és van vőlegénye.Nem mondja ki de szerintem nincs minden rendben köztük...nyitott lenne a kapcsolatra azt hiszem.

Ma felhozta,hogy videon is látni akar.Én nem tudom miért de nem szeretném ezt a videohívast..valahogy kellemetlenül érzem magam az ilyeneken.+Adódtak problémák a magánéletem mas területein,ideges vagyok ,esetleg olyat mondanék neki amit később megbánok.Most azt hiszi ,hogy nem is én vagyok a képeken ,csak hazudok,másnak adom ki magam.De ez nem igaz tényleg.

Tetszik nekem, akarok is tőle többet akkor mi értelme lenne a hazudozásnak?

Úgy volt ,hogy holnap elutazok hozzá ,meg is vettem a jegyeket de irtam neki és nem is válaszol....Most mit csináljak?

Tetszik nekem,kedvelem nagyon de nekem ez a skyp-s,meg ilyenek nem jönnek be+mint irtam is, vannak problémák.

Mit tennétek a helyemben?


2016. jún. 24. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen értelmes dolgot, amit tehetnék a helyedben: webcamoznék vele.

Különben joggal hiheti, hogy csak rá akarod szedni és szórakozol vele.

2016. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rá akarom szedni?

Akkor miért akartam volna hozzá utazni?Hogy szeretnék tőle többet?

2016. jún. 24. 22:47
 3/5 anonim ***** válasza:

De nem utazol, vagyis továbbra sem bizonyítasz semmit.


Különben sem biztos, hogy olyan jó ötlet lenne betoppanni.

2016. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mivel nem ír vissza...

A jegyek megvannak,holnap reggel mennék.


Tud róla,hogy mennék már beszéltem róla vele.

2016. jún. 24. 22:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi olyan nehéz abban, hogy bekapcsolod a kamerát, megmutatod a fejed, mondasz 3 mondatot aztán kikapcsolod? Annyi időre csak vissza tudod fogni az idegességedet.

Azután folytatjátok chaten.

2016. jún. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!