Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit vegyek fel ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit vegyek fel ma este? 18/L Küldenétek képet olyan összeállításokról ami szerintetek megfelelő? Köszi szépen

Figyelt kérdés
a sráccal aki tetszik, meg pár ismerőssel bemegyünk a városba meccset nézni, iszogatni.. nem tudom, hogy valami ruhát vagy esetleg hosszú/rövidnadrágot vegyek.. Mennyire legyek csinos, nem akarom túlzásba vinni de mégis ott lesz a srác
2016. jún. 26. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Olyan ruhát vegyél fel, amiben 100%-osan jól tudod magad érezni és önmagad tudod adni.


Hőség van, nem bulizni mentek, csak meccset néztek, tehát csak tudsz az alkalomhoz illően pl. sportosan felöltözni, nem?

2016. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármit, amiben csininek érzed magad és ünnepelheted a továbbjutásunkat :D Konkrétabbat nem tudok írni, mert ahhoz látnom kellene a külsőd, hogy mi áll jól Neked, amúgy is a vetkőztetésben jobb vagyok, mint az öltöztetésben...:D
2016. jún. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ilyen melegben valami könnyű nyári ruhát, esetleg rövidnadrágot és egyszerűbb felsőt vennék fel szandállal.
2016. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!