Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ennyire önző, az azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyire önző, az azt jelenti egyértelműen, hogy már nem szeret?

Figyelt kérdés

A barátommal már évek óta együtt vagyunk. Nekem ő volt az első. Úgy képzeltem, hogy ennél senkivel sem lehet jobb.

Aztán elkezdett féltékenykedni, a kapcsolatunk pedig nagyon megromlott. Sokkal idősebb nálam, és azt hiszi, hogy elhagyom, mert mással is ki akarom próbálni. Pedig ez nem igaz!

Amikor elkezdett féltékenykedni, a viselkedése más téren is megváltozott. Már egyáltalán nem érdekli, hogy én élvezem-e ha együtt vagyunk. Viszont most ő gyakrabban akarja, mint korábban.

Ilyenkor mi van? Korábban azt mondta, nem akar addig gyereket, amíg meg nem valósítom magam, be nem fejezem a sulit. Most meg azt mondja, hagyjam majd ő eltart. Nem kell tanulnom, majd ő gondoskodik rólam, meg a gyerekekről. De én még gyereket se akarok.

Lehet hogy ez mind a féltékenység miatt van?



2016. jún. 26. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
ez szimpla harag, más téren is kifog bontakozni, hamarosan vége a kapcsolatnak
2016. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hány éves vagy, és a partnered?
2016. jún. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De én nem akarom elveszíteni! Az elején minden olyan jó volt. Mindenben olyan figyelmes volt. Mindenki irigyelt minket. Külsőre és belsőre is összeillettünk.

Bár én 22 vagyok, ő meg 35 ez nem látszik. Nagyon sportos, jól öltözik, időt és pénzt fordít rá, hogy jól nézzen ki. Nekem is mindent megad, amit csak kitalálok. De nekem nem csak az anyagi dolgokra lenne szükségem. Hogyan tudnám bebizonyítani, hogy nem akarok mást?

2016. jún. 26. 16:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Üljetek le és beszéljétek őszintén át! A viselkedése arra utal, hogy magáénak akar tudni, ha miatta abbahagyod a sulit azzal egy életre magához láncol, neki ez biztonság, neked hatalmas butaság. Őszintén szólva nem úgy néz ki a kapcsolat, mint aminek hosszú jövője lesz.
2016. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem arról van szó, hogy nem szeret, hanem nem akar elveszíteni.Tudja, ha gyerek van, màr nehezebben fogod elhagyni és te sem kelsz könnyen el, illetve ha nincs végzettséged, egzisztenciád majd tőle fogsz anyagilag is függeni.Ki leszel szolgàltatva neki.
2016. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bizalom nélkül nincs normális kapcsolat.

Ő kisajátítani akar, Te meg még szeretnél kibontakozni.

Ezt vagy megtudjátok beszélni, vagy nem és sajnálom, de idővel tényleg vége a kapcsolatnak.. (elhiszem, hogy nem akarod elveszteni, de azt is tudom, hogy egy "tönkrement" kapcsolatban sem szeretnél lenni... szóval ha nem juttok túl azon a bizonyos beszélgetésen, akkor az egyik meg fog valósulni.)

2016. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát!
2016. jún. 26. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!