Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy srác azzal kezdi az...

Ha egy srác azzal kezdi az ismerkedést, hogy mikor alszok nála, az egyértelműen azt jelenti, hogy csak meg akar d*gni?

Figyelt kérdés
Érdekes, mert amúgy meg nem nagyon közeledik, pláne nem erőszakosan, még azt is meg szokta kérdezni, hogy adhat-e egy puszit. Ez csak álca, vagy csak viccesnek akart tűnni azzal, hogy így kezdte az ismerkedést?
2015. jan. 22. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem feltétlen :D

Tudod milyen jó, ha nem egyedül kell aludnod?

2015. jan. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
69%
Hány évesek vagytok? Milyen hangsúllyal mondta?
2015. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem csak vicces kedvébe van, aztán te vagy komolyan veszed vagy nem.


én pl nemrég vettem egy ágyat, küldtem egy lánynak róla képet, kacsintós fejjel...többit rád bízom :D

2015. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem. ez azt jelenti, h meg akar nezni veled egy filmet. pont.
2015. jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A pasi 26 éves, én 22. Más városban lakunk, és mikor először találkoztunk, azt mondta, hogy nyugodtan szóljak ám ha arra járok és szállás kell. Aztán mikor legközelebb beszéltünk, akkor is megkérdezte, hogy na mikor alszok nála? De amúgy meg nem nagyon közeledik, szóval ezért nem annyira értem.
2015. jan. 22. 16:55
 6/7 anonim válasza:
Megdugna, de annyit nem ersz, hogy pazarolja rad az ideet.
2015. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az ilyet lerázom a halálba.. Vagy megmondom neki h van hol aludnom, meg h nem fogok pár óra ismeretség után senkinél se ottaludni... ez annyira gáz sztem
2015. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!