Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ritka jelenség ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ritka jelenség ez?

Figyelt kérdés
A kérdés az, hogy milyen ritka jelenség az, hogy egy fiú-lány barátságban pont egymástol akar többet a két fél? Itt saját tapasztalatra gondolok, történeteket is elfogadok :D.. és persze saját vélemenyt is . Köszönöm.

2016. jún. 26. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat, az egyik fél mindig többet érez. Nálunk én, talán a barátom is, de a barátság fontosabb. Igazi lelki társak vagyunk, és ezt nem szeretném elrontani.
2016. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi így voltunk párommal. 5+ évig voltunk barátok. Mikor megismerkedtünk, egyikünknek sem volt senkije, én rögtön bejöttem neki - fordítva eleinte eszembe sem jutott, gyáva voltam én ahhoz... :) Aztán neki lett párja (illetve kibékült exével), aztán azért nem volt köztünk semmi. Barátok voltunk, de mindig egy kicsit többek annál - túlságosan jól kijöttünk. Párom, amikor volt, féltékeny is volt rá rendesen, még hanyagolni is kényszerültem egy darabig. :)

Végül ő volt az, aki kikezdett velem, miután én szakítottam az akkori pasimmal (gondolom, észbe kapott, hogy ez így nem oké :D), neki meg már nagyon halódott a kapcsolata a barátnőjével. Akkor egy kicsit összegabalyodtunk, de nem volt köztünk végül semmi komoly, mert hát ő ugye foglalt volt. Utána szakítottak, de a visszautasításnak hála még fél év telt el, mire újra meg merte kérdezni, hogy érzek-e még iránta valamit, vagy végképp elcs.szte. :)

Azóta együtt vagyunk. Másfél év telt el, jövő hónapban költözünk össze. :)


Összegezve: én nőként béna voltam ahhoz, hogy nyíltan merjek kikezdeni vele, ő meg félt a visszautasítástól. Ha nem vagyunk ennyire töketlenek, éveket (meg pár szar kapcsolatot) spóroltunk volna magunknak. :D

26N

2016. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!