Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kitörölni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kitörölni a korábbi sérelmeket?

Figyelt kérdés

Az a rövid történetem, hogy elég testes gyerek voltam. Általános iskolában végig, aztán sikerült leadnom 30 kilót így vagyok 178/65. Sokat bántottak míg kövér voltam ezért kialakult bennem egy gátlás h semmire nem vagyok jó. Most mások szerint vonzó, szép arcú lány vagyok, viszont most meg az olyan ajánlatok jönnek h "d*gunk??" amire persze nemet mondok. Bánt h nem akarnak megismerni, hanem csak ennyire akar valaki. Bulikban nem r*banckodom, nem iszom részegre magam. Változtatni akarok ezen, hogy ne legyek ennyire lelkis, de hogyan induljak?


21/L


2010. ápr. 13. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%

Nah végre egy normálos lány, aki nem teszi ide oda mindekinek a nunusát! ellenáll a spermahajdereknek és akópéknak! így tovább aranyoskám!


Vazul néni nem tágít!

2010. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Nah végre egy normálos lány, aki nem teszi ide oda mindekinek a nunusát! ellenáll a spermahajdereknek és a kópéknak! így tovább aranyoskám!


Vazul néni nem tágít!

2010. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
bocsánat a sokszori válaszért aranyom
2010. ápr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
túlélem bár okosabb nem lettem :)
2010. ápr. 13. 20:35
 5/15 anonim ***** válasza:
Sztem ne változtass semmit. 22/F
2010. ápr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Maradj csak ilyen, amilyen vagy!

Én ugyanilyen vagyok és voltam. Dagi leányzó voltam, így csúfoltak mindig. Felnőttem, csinos lettem, kapok ajánlatokat de nem érdekel.

Hidd el, megtalálod a férfit, akinek nem azért kellesz, mert jó nő vagy, hanem mert igazán szeret.

2010. ápr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
csak azon akarok változtatni h ne legyek ennyire lelkis mint általános iskolában. mivel sok sérelmet lenyeltem, elnyomtam magamban, nem beszéltem róla senkinek. elképzelhető h ez most jön ki rajtam?
2010. ápr. 13. 20:37
 8/15 anonim ***** válasza:

Andrew Matthews könyvek...


Dióhéjban: foggad el magad, és keress normális pasikat...

2010. ápr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nekem is így volt és valahogy kinőttem lassacskán

barátnőzz, szeresd a családod:D és értékes ember maradsz

2010. ápr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Na ezzel én is így vagyok csak fiúban. Aztán nem tudom én egyszerűen nem foglalkozok vele látszólag, de a felszín alatt csak emészt a dolog, és gátol is egyben épp ezért, mert nem békülök ki magammal meg a sérelmekkel nem volt még barátnőm... de hát egyszerűen nem lehet csak úgy elfelejteni. Elfelejteni te sem fogod, csak egyszer csak nem fog érdekelni. Ezt tudom most mondani.

20f

2010. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!