Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen nem tudom kitörölni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudom kitörölni az emlékeimből, adnál tanácsot?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én egy 21 éves lány vagyok. Általános iskola kb. első osztályától kezdve halálosan szerelmes voltam egy osztálytársamba. Amennyire ugye általános iskolában szerelmes lehet az ember lánya:) Aztán középiskolában más suliba kerültünk, elvesztettük a személyes kontaktust, de nyilván nem felejtettem el, nagyon sokat gondoltam rá. Nagyon-nagyon szerettem volna vele együtt lenni, de általánosban azért még nem tudtam megfogalmazni az érzéseimet, mikor pedig a középiskola alatt észbekaptam neki már volt barátnője. A szívem majd megszakadt mikor erről tudomást szereztem, de túléltem persze. Egy jó ideig nem gondoltam rá, majd találkoztam én is egy fiúval. Vele pedig...huh...hát szinte tökéletes minden:) Annyira el tudott varázsolni, hogy a kezdeti időkben egyáltalán eszembe sem jutott a másik srác, mindent megkaptam, megkapok tőle amire egy nő csak vágyhat, ő közös jövőt tervez velem, most 3.5 éve vagyunk együtt, majdnemhogy semmi rosszat nem tudok mondani se róla, se a kapcsolatunkról. De a másik srác...állandóan rá gondolok, amikor egyedül vagyok szinte folyamatosan, de olyan is előfordult, mikor a barátommal van egy jó pillanatunk, arra gondolok, hogy vajon a másik sráccal ez milyen lett volna... Aztán mikor a szakított a barátnőjével bepróbálkozott nálam, (mondom sem kell, nagyon boldog voltam) de akkor nem léptem, mondván, hogy a biztosat a bizonytalanért nem akarom feladni. Mert fogalmam sincs, hogy vele milyen lenne, mi van ha egyáltalán nem olyan ahogy elképzelem... csak azt tudom, hogy ki akarom próbálni, meg akarom ölelni, meg akarom csókolni, a gyönyörű szemébe akarok nézni, és egyszerűen sehogy nem tudok túllépni rajta. De persze tudom, hogy ez nem úgy működik, hogy "kipróbálom" aztán visszajövök a barátomhoz. Mindig ez a "mi lett volna ha..." érzés jár a fejemben. Ti voltatok már ilyen helyzetben? Köszi azt is ha elmondjátok a véleményeteket.
2011. máj. 29. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudnod kell,hogy azt nem szabad csinálni,hogy esetleg kipróbálod vele,és ha nem válik be akkor visszamész a jelenlegi párodhoz.Ha szakítasz a pároddal,akkor végleg kell szakítani.Az írásodból nekem az jön le,hogy nem az igazi a párkapcsolatod,hisz bizonytalan vagy,és mindegy,hogy a volt osztálytársadra is gondolsz,vagy másra,mert a lényeg,hogy a mostani párod hát nem az igazi.Hiába tökéletes a kapcsolat,valami hiányzik.

Nekem is volt egy tökéletes kapcsolatom,viszont néha-néha eszembe jutott egy régebbi fiú.A kapcsolatom végén meg már csak rá gondoltam.A kapcsolat persze kihűlt,és összejöttem a régi sráccal.Nagy hiba volt...A szakítást nem bántam meg,de azt,hogy összejöttem a másik sráccal azt igen.Most itt vagyok kétségek közt,úgy hogy egyáltalán nem keres,pedig éjszakát is átbeszéltünk,és úgy volt,hogy megpróbáljuk...Szerencsére nem vagyok szerelmes,de megbántam az tuti,hogy eleget tettem a kiváncsiságomnak.Most pedig várom az igazit,hátha eljön már végre...24N

2011. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Igen, sokszor úgy érzem hiányzik valami. Ilyenkor pedig képes vagyok belemagyarázni, hogy "bezzeg a másik fiúval..." és így hülyítem saját magamat is. Pedig én sajnos az a típus vagyok, hogy iszonyatosan tudok rajongani valamiért addig amíg meg nem kapom...utána viszont nem kell. Attól félek, hogy ezzel a fiúval is így lennék, és nagy hibát követnék el, ha őt választanám valamilyen úton módon mégis...
2011. máj. 29. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia:)Én írtam az elsőt is.

Én még azzal el is rontottam a dolgot,hogy szakítás után lefeküdtem ezzel a régebbi sráccal.Utána napokig sms,msn,fb volt és megbeszéltük,hogy mivel nem tudom mi legyen ad egy hetet.Hát nem keresett persze.Pedig mikor lefeküdtünk,előtte átbeszéltük az éjszakát,és iszonyúan jó volt vele.Órákig simogatott stb,és hogy ő szeret még,nem tudott elfelejteni stb stb.Ment a szöveg.Aztán mégsem írt,csak abban az 1hétben.Utána a 10.napon megláttam mással reggel a megállóba,ahogy rajta lóg egy csaj.Hát gondolhatod,hogy éreztem magam.A másik,hogy még mindig gondolok rá,és tudom nagyon jól hogy rohadtul nem jön be a srác külsőre,mint pasi.Ez annak tudható be,hogy ugye őt ismerem,vele volt már pár dolog,és ezért rá emlékezek. Emlékezhetnék az előző pasijaimra is,de mindig viszonylag múltban legközelebbi jut az ember eszébe...Ja és nekem életem első szerelmét 4 év alatt hevertem ki.(vele is ilyen se veled se nélküleg kapcsolat volt,neki viszont már tudtam nemet mondani,akármennyire is fájt.)


Arra biztos,hogy jó a szex ilyen esetekben,hogy kiderüljön TE mit akarsz,és Ő mit akar.Másra sajnos nem.És nyílván 50% az esélye,hogy utána nem lesz belőle semmi,sajnos erre nem lehet felkészülni.Az ember meg csak álmodozik,és amikor beteljesül már mindent beképzel magának,hogy később milyen jó lesz.Szóval rajtad áll a döntés.Ha a mostani kapcsolatodban szakítasz,hidd el azzal rosszabb úgysem lesz.Ha megmaradsz vele,akkor végig benned lesz az az érzés,hogy valami mégis hiányzik,engem érdekelnek még más dolgok is stb.Fiatal vagy még te is:)

Másrészről annyi ismerősöm van,aki 4éves kapcsolatban volt úgy benne(v több évesnél),hogy ebből 2-3 év abból állt,hogy valami hiányzott de nem mert szakítani.Valljuk be,jobb ha te szakítasz,mint amikor veled szakítanak:-)

2011. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is a saját tapasztalatomból tudok csak kiindulni nem igazán tudnék jó tanácsot adni neked esetleg az én történetemből is szűrd le ami hasznos a számodra. Én is 21 éves vagyok két hónapja vetettem véget egy 5 éves kapcsolatomnak. Nem mondom, hogy nem volt jó vele és abban is biztos vagyok, hogy ha nem így alakul a helyzet akkor leélhettünk volna egymás mellett egy egész életet tudod harmonikus kapcsolat veszekedés nélkül és tényleg én sem tudnék egy rossz szót sem mondani a volt páromra. Viszont mindig is úgy éreztem, hogy hiányzik valami egyszerűen nem tudtam megnyugodni nem az, hogy nem éltem vagy nem buliztam vagy ilyesmi ami mostanában nagyon menő csak nem is tudom valami hiányzott. Több ismerőstől is hallottam, hogy utólag visszagondolva azon elmélkednek mi lett volna ha...Én nem szeretnék így élni. Ez a biztosat a bizonytalanért dolog ugye elég jó elmélet. Ami a lényeg, hogy ismertem valakit még az internetről, de már két éve soha nem találkoztunk viszont mindig sokat beszéltünk amíg egyszer csak valami megváltozott, mindkettőnkben ekkor még a régi párommal voltam. Akkor és most is úgy érzem mintha ő lenne a másik felem és nem magyarázok bele ebbe az egészbe semmit mielőtt valaki azt írná interneten csak a jót mutatja mindenki hát ő nem eleinte több rossz tulajdonságát ismertem mint jót. Szóval nálam is jöttek a kérdések a rágódás a gondolkodás, hogy most mi is legyen lépjek? Ne lépjek? Ő ugyanis 2000 km-re van jelenleg tehát itt a bizonytalanság enyhe kifejezés. Valamiért még is léptem (ekkor még nem találkoztunk) nem tudom megmagyarázni miért engedtem el a biztosat. Képes volt egy idegen miatt hazarepülni egyetlen hétvégére és őszintén mondom életem legjobb hétvégéje volt. Azóta pedig szenvedünk :) bár a nyáron elvileg jön haza ha nem akkor én megyek ki. Nagyon nehéz így mivel megszoktam, hogy van mellettem valaki és most meg minden problémámmal itt maradtam ''egyedül''. De várok mert úgy érzem megéri pedig nálam bizonytalanabb ember szerintem kevés van, de úgy érzem érdemes. Megbántam e a szakítást? Nem. Később bánni fogom? Nem tudom :), de az élet arra van, hogy néha hibázzunk.

Bocsi, hogy ilyen hosszú lett.



21/L

2011. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ne viccelj, örülök,h. írtál :)

Őszinte leszek...nálam még valami is szerepet játszik, bár ez elég önző dolog. Az van ugyanis, hogy sajna nincs olyan sok barátom, haverom akik kitöltenék az unalmas hétköznapjaimat. Ha szeretnék valahová menni, valamit csinálni, kikapcsolódni, itt van rá a barátom...szóval gyakorlatilag azt is mondhatnám, hogy azért vagyok vele, hogy legyen társaságom :$ meg persze van kivel beszélgetni, aki legalább ismer is, meg persze a szex, de ettől el is tekinthetünk, nekem annyira nem fontos. Ezért is nehéz tőle megválnom:S

2011. máj. 30. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!