Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kontrollál, féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kontrollál, féltékeny?

Figyelt kérdés
A pasim eléggé féltékeny. Soha nem csaltam meg sem őt, sem másik pasimat, és amúgy is ritkán tetszik meg valaki tehát abszolút nem vagyok vevő ilyenekre, de még a flörtölésre sem. Ezt tudja ő is, mivel sokat beszélgettünk már akkor, amikor még nem voltunk együtt és ezeket is tudja mind. De féltékeny igy is, főleg a mukahelyeimre. Akármit dolgozok, nem jó. Ha étteremben, akkor zavarja, hogy sok emberrel találkozom, a gyárban pedig az a baj, hogy mindenféle hátterű emberrel dogozom, biztos valaki rám fog mászni előbb-utóbb hacsak eddig nem tette. Azt mondta ha megcsalom úgyis meg fogja tudni, mivel vannak emberek akik elmondják neki. Kezdek paranoiás lenni, okot nem adtam neki ilyen viselkedésre, a barátaim mind egyetértenek, hogy nem vagyok olyan, ha megkérdezi úgyis elmondják. Egyszer akarta valaki jó szöveggel a fejem elcsavarni, és majdnem hittem neki mert olyan jól hazudott és olyan szépeket, de szinte rögtön, ahogy beszélt még nekem leesett, hogy micsoda az az ember és nagy ivben kerültem onnantól, tehát nem tettem semmit annak érdekében, hogy közel kerüljek hozzá. A pasik is ott volt ekkor tehát tud erről az ügyről is.
2016. jún. 26. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyarul beepitett emberei vannak a te figyelesedre? Na ez rohadt ijeszto
2016. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pasim*. Egyébként jeleneteket nem rendez, csak rosszkedvű amiért a munkában nem látja mit csinálok és ezt néha fel is hozza.
2016. jún. 26. 22:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs vagy csak rámondta, hogy ha valami lesz úgyis megtudja mert van kitől. De mondom, ez lehet csak figyelmeztetés hogy ne is próbálkozzak.
2016. jún. 26. 22:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert akkor miért zavarná, hogy nem tudja mit csinálok munkán nem? Szerintem ezek csak szavak, legalábbis remélem.
2016. jún. 26. 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Haha nekem is volt ilyen pasim azt hiszi a tulajdona vagy,nem szeret mert korlátoz és megszól,kiterjeszti rád a "hatalmát",illetve a lényeg,hogy az ordít akinek a háza ég!!!Nézz a körmére velem akkor csinálta ezeket,amikor a kukoricásban melegedett az exével.(remélem nálatok nem ez a helyzet) Minden esetre nem egészséges a viselkedése,és nyilván nem érdemled meg.
2016. jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Attól tartok, égett már az ő háza de túl vak voltam akkor, és biztam benne. De ahogy telik az idő.. Visszatekintve a kockák meglehet lassan össze is állnak :/. Bárcsak rosszul gondolnám az egészet de egyre jobban megtörik bennem valami vele kapcsolatban. Nem bizom benne ez az egyik dolog, ami rossz, adott rá okot, másik pedig, hogy nem érzem mellette a biztonságot. Márpedig tudom, milyen az, amikor valakiben tényleg lehet bizni.
2016. jún. 27. 09:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod nem engedheted meg egy embernek,hogy tönkre tegyen!Ami a legrosszabb,hogy húzod vele az időt és lehet,hogy vár rád valaki,aki tenyerén hordozna.Az ilyen palik súlyos agybajjal vannak ellátva és csak idő kérdése,mikor vágnak szájba,véleményem szerint ne várd meg!
2016. jún. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!