Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny, de miért? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny, de miért? L

Figyelt kérdés

Van egy barátom (fiúhaver), aki féltékenykedik. Látom, hogy zavarja ha fiúkról beszélek előtte (ő kérdezi mellesleg, én csak válaszolok), lehangolt, szótlan lesz a válaszom után, avagy biztat, hogy ideje lenne már, csakhogy cinikusan, cseszegetve, ergó nem őszintén drukkol nekem. Illetve vannak még ilyen dolgai. "Minek köszönök annak a fiúnak? Ismerem? Stb..."


Miért? Neki komoly barátnője van.

Miért viselkedik így?


/U.i: Egyszer próbáltam tisztázni, nem sikerült, szóval tőle már nem kérdezem, az biztos./


2016. máj. 10. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálunk, te vagy a kétszázadik "nagyon jól tudom, hogy bejövök neki, de uncsizom/kell az önbizalomtuning/nemt'om, úgyhogy kiírom gyk-ra, hogy elolvashassam 25-ször, hogy bejövök neki" - kérdés kiírója. (Am te is kategóriát tévesztettél, ez a "felnőtt párkapcsolatok" kategória, nem a tiniké). Na puszi!
2016. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
# 1 Se hiteles, se vicces nem vagy vagy. Pá!
2016. máj. 10. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent a komoly barátnő? Érzed rajta, hogy szereti a lányt, vagy csak már régóta együtt vannak?
2016. máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

# 3 Régebben mondogatta, hogy vele tervezi a jövőjét. Mostanában nem, de nem is kérdezem. Igaz régebben sem kérdeztem, mert nem nagyon beszélek senkivel se a magam, se a más magánéletéről. Nem véletlenül hívják magánéletben. Talán én diszkrétebben kezelem a dolgaimat, mint mások, na de nem vagyunk egyformák. ha szó volt róla, motyogva, fél halkan mondod pár szót.


Értsd így: "Na és ti hogy vagytok?"


A válasza: A barátnőmmel? (halkan, meglepve kérdezte) /Nem is Kis Pistára céloztam, hisz a magánéletről volt szó, előbb az enyémről/ Hát, tanul..Meg motyogott még valamit, de ennyi. /Mondjuk nem ezt kérdeztem/


Tudom, hogy nincs rendben minden, mert anno panaszkodott. De járnak, azt hallottam vissza haveroktól, hogy rendesen jár le hozzájuk (a lányékhoz), szinte ott is alszik.


Szóval fene tudja...

2016. máj. 10. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor viszont ne láss ebbe bele többet szerintem. :/

Valószínűleg vannak gondok a barátnőjével, de ha rendszeresen találkoznak, akkor kétlem, hogy szakítanának. Lehet, hogy csak birtokló típus, és azt akarja, hogy tetsszen neked.

2016. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Igen, egyetértek és nem látok bele semmit, csak fura olykor.
2016. máj. 10. 20:49
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok még mindig. Nekem az egyik fiúbarátom azt mondta egyszer, hogy sok srácnak nem bírja elviselni az egója, ha egy lány láthatóan másért van oda, és ez független attól, hogy neki tetszik-e az adott lány. Számomra ez elég fura, de ezek szerint van ilyen.
2016. máj. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!