Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan féltékeny?

Figyelt kérdés
Van bent a suliban egy pasi, akivel vibrál köztünk a levegő. Sosem voltunk közömbösek egymás számára. Ő összejött egy lánnyal kb. másfél évvel ezelőtt. Ez nekem pokolian fájt, de csendben szenvedtem. Nehezen, de sikerült összeszednem magam (kb fél év alatt). Egy hónapja összejöttem a barátommal, nagyon szeretem, de valahogy mégsem érzem azt a vibrálást, amit az elsőnek említett pasinál. De az első pasi azóta is folyamatosan odajön hozzám és flegmán kérdezi, hogy megvan-e még a bakod, lefeküdtem-e már vele meg ilyenek. Szerintem semmi köze hozzá és a fejéhez vágtam, hogy annak idején ő sem kérdezte meg tőlem, hogy összejöhet-e a barátnőjével. Csúnyán összevesztünk, ma találkoztunk és se szó, se beszéd megcsókolt. Elmondtam a barátomnak, aki nem tapsolt örömében, de azt mondta, hogy ilyen patkánnyal nem fog foglalkozni és én se tegyem. Annyira összezavarodtam. 22N
2016. máj. 13. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
basszus szard már le. nem volt köztetek semmi, és ha ilyen bunkó akkor jobb is. semmi köze hozzá hogy mit csinálsz a pároddal.
2016. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az lesz... Egyfelől bánt a dolog, hogy mégiscsak szeretem (nem szerelemből már), másfelől meg találtam egy nagyon aranyos, kedves srácot, akivel imádjuk egymást... És ilyenkor jön elő, hogy hát ő szeret engem, meg többet akarna... Szerintem így kívülállónként nézve a dologra, csak birtokolni akarna. Nem elég neki egy nő. Minden kapcsolatot nem szeretnék megszakítani vele, de így fájni fog nekem, mert ezzel sikerült feltépni a régi sebeimet. Iszonyú nehéz.
2016. máj. 13. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem döntsd el, mi a francot akarsz...
2016. máj. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen pasim.

Sőt mi orrba-szájba keféltünk is, ha éppen szingli volt.

Ez a típus iszonyú gyerekes. Mintha egy játék lennél a gyerekszobája sarkában, amit elővesz, mikor éppen olyanja van. Máskülönben belephet a por, le vagy tojva, csak állj rendelkezésre, mikor éppen kedve van hozzád. Ez a helyzet érzelmileg tönkretesz. Te kiléptél ebből a "megállapodásból" és sérti az egóját, hogy már nem vagy a mindig kéznél lévő grupija.

Tanulj az esetemből. éveket áldoztam egy ilyen srácra, és nem lett belőle más mint csalódás, fájdalom, és totális önbizalomvesztés.

25N

2016. máj. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a stílus, amit most csinál színtiszta egó meg nárcizmus. Meg az, hogy "sose voltatok közömbösek egymás számára" meg "vibrált köztetek a levegő, ennek ellenére ő nem veled, hanem egy másik lánnyal jött össze.

Ha annyira nagyon akart volna téged, veled jött volna össze ez idő alatt. De nem így volt.


Most meg az egója legyezgetésére jó vagy, és gondolom kíváncsi, hogy meg tud-e szerezni így is, ha akarna.

Aztán idővel szép lassan rád un, mert már nem leszel számára ismét kihívás, és megint lesz egy másik lány, akit meg akar hódítani.


Az én véleményem ez, a másik sráccal akivel meg összejöttél, nála meg neked kell eldöntenekd hogy mit érzel és mit akarsz. Ha neked mindenképpen olyan kapcsoalt kell, ahol megvan ez az intenzív vibrálás, akkor egy idő után lehet ez gond lesz neked ( bár ezek a vobrálások az évek alatt elmúlnak, de nem lehet hibáztatni senkit, valakinek ez hiányzik és ezért szakít, van aki kimértebb)

25L

2016. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!