Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igazi nő a farkadat keményí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazi nő a farkadat keményíti meg, nem az életedet. Mit gondoltok erről az idézetről?

Figyelt kérdés

Mit jelent ez es miert mondjak?

Szerintetek igaz?


2016. jún. 26. 22:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
Egyszerű,mint a bot,de igazság rejlik mögötte..én azt mondom hogy azzal vagy egyútt akit szeretsz és boldog vagy, tehát nem keményítheti meg az életed,ugyanakkor nem véletlenül szokták azt mondani házasságkötéskor,hogy vele maradok jóban- ROSSZBAN :)
2016. jún. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%

Hát nálunk a kutya hord farkat- én meg bikinit és a férjem hímtagja meg állandóan kemény- ezért idézet írás helyett szeretkezünk,az életet meg lexarjuk!

41/N

2016. jún. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
önmagában elég kevés, nem mellesleg alpári. nyilván célszerű olyat választani, aki nem keseríti meg az életed. igaz ez nőre is, férfire is... aztán ezen kívül még van sok már szempont mindenkinél.
2016. jún. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Közönséged, primitív és ostoba.

Értemén, hogy mit akar mondani...de elég tré ember az, akinek egy kapcsolatban mindössze annyi a lényeg,hogy a farka jó meleg és nedves helyre kerüljön...a többi már nem lényeg..illetve elég, ha ennyire képes a nő. Gáz. Egy proli kitalálta ezt a fa.szságot, a sok birka meg egyből rávágja, hogy f.asza. Ennyi. De ettől még szánalmas.

2016. jún. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És ha megbetegszik életed szerelme? Azzal is nehéz lesz az élet. Akkor kuka?
2016. jún. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az igazi férfi a puncidat nedvesíti, nem a szemedet. Na, mekkora szónok vagyok?

Szerintem kicsit lealacsonyító és nem túl kifinomult, amolyan "tibiatyás" kocsmabölcsesség.

2016. jún. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!