Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az, , igazi"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az, , igazi" elérkezéséről?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és elég sokat gondolok arra, hogy vajon mindenkire rátalál e az igazi...Jó lenne a jövőbe tekinteni, de ajnos nem vagyunk képesek rá. Szeretném olyanok válaszát várni, akiknek tapasztalatuk van arról, hogy ők mennyire várták, amikor betoppant az életükbe...(esetleg storyk is érdekelnek) Előre is köszi.

2013. júl. 20. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Én nem vártam, de úgy gondolom, hogy mégis eljött.. :)

Semmiképp se görcsölj rá, hogy jöjjön, és akkor majd jön. Egyébként 16évesen még bőven van időd.

2013. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Én azt hittem találkoztam az igazival, de kiderült, hogy egy p*csfej. A barátnőm azzal vigasztal, hogy majd megtalálom azt, aki valóban az igazi, ne is pazaroljam az időmet erre, akiről csak azt képzeltem, hogy ő lesz az... Szóval semmi sem biztos soha.
2013. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Én minél jobban vártam, annál kevésbé jött, sőt! Annál nagyobb kreténekkel hozott össze a sors, amelyekről persze mindről hittem, hogy na ő az... aztán kiderült, hogy nem.


Aztán, amikor már nem vártam, mert már nem érdekelt, akkor egyszercsak megérkezett. :)

És ezt most már biztos állíthatom, mert több, mint 10 éve vagyunk együtt és hát mai csirke sem vagyok már 36 évesen. :)

2013. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azt, hogy nem hiszek a mesékben.
2013. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ideálom és ilyen lányokat kerestem magamnak állandóan. Barna hajú, kék/zöld szemű. Egyik sem jött össze. Egy pasiban "vadászösztön" van, ezért élete végéig is keresi. Én 24 voltam, a lány 20, amikor megpillantottam és tudtam, hogy Ő kell nekem, bármi áron. Életemben először éreztem ezt a különleges érzést. Csoportban voltunk, így nem volt nehéz szóba elegyedni vele. Egyáltalán nem érdekeltem. Másnap szóba sem állt velem, más pasit üldözött a szeretetével. Nem tántorított el ez az apróság. Levelet írtam neki. Egyet, kettőt, összesen hetet. Kissé zavartan, de válaszolt rájuk és aztán, 1 hónap múlva randiztunk. Az első randin már belém volt zúgva (a leveleim alapján), aztán megtörtént az első csók, majd a második randin megbeszéltük, hogy összeházasodunk és ez így le is lett fixálva. Gyorsan haladtunk, nem voltak kérdőjelek. Később minden szépen megtörtént (eljegyzés, esküvő, összeköltözés), és három gyermekünk van azóta.


A mai napig nem értem, hogy mit evett rajtam akkor, mert se munkám, sem pénzem nem volt abban az időpontban. Megláttam és megszerettem és ma is azt gondolom, hogy a lehető legtökéletesebb nőt választottam magamnak.


Két évvel ezelőtt volt hasonló érzésem, hogy megláttam valakit és nagyon megtetszett. De csakúgy, mint nekem, gyűrű volt az ujján. A vonaton ültünk egymással szemben és csak félszavakat váltottunk. Az egyedüli lett volna 18 év után, akit be mertem volna vállalni páromnak! De mégsem mertem belemenni többe, pedig szimpatizáltunk egymással.


Tehát ilyesmi az igazi érkezése. Nincs hozzá hasonló és ha az idő múlásával mégis jobbat találnál (kinézetre), akkor sem kísérled meg felszedni.


43/F

2013. júl. 21. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindig hittem az "igazi" létezésében. Nagyon vártam is rá, szerintem iszonyat rá voltam görcsölve, ami nem jó. Szerintem ez a stressz vitt bele egy online kapcsolatba. Azt hittem, megvan, akit kerestem, ezért lenyugodtam, nem görcsöltem. Na, és akkor jött el a ténylegesen "igazi" (az online kapcsolatot természetesen megszakítottam). Teljesen eltér az ideálomtól, mégis úgy érzem, senki más nem tudna olyan boldoggá tenni, mint ő. 1 éve vagyunk házasok. :)
2013. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még tényleg ráérek, csak nagyon nehéz nem várni Őt. :) szívesen várok még storykat
2013. júl. 21. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!