Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te hogyan reagálnál ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan reagálnál ha a párod kidobná az ablakon az új 109 cm-es tv-t? Idegességében.

Figyelt kérdés
2015. dec. 30. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elgondolkodnék, hogy tényleg ilyen emberrel akarok-e lenni. Sok dolgot kihozhat az emberből az idegesség, ez tény, de a rombolás az már egy olyan szint, ami engem szörnyen taszít.
2015. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Következő fizujából vesz egy újat.
2015. dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Nálam szakító ok lenne, de én ilyen emberrel össze sem tudnék jönni, a következőleg engem üt meg? Bírjon az indulataival, inkább kiabáljon, de nem törjön zúzzon.
2015. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
ő vette? mert akkor szíve joga.
2015. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Ez semmilyen körülmények közt nem megengedhető. Azonnal szakítanék, és még vetetnék is vele egy újat.
2015. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5%

Nincs tévém, nem nézek tévét.


Ha ő vette, azt csinál vele, amit akar.

Ha közösen vettük, adja ide az én részem, amit én fizettem bele.

Ha én vettem, akkor adja ide az egészet és csá, szakítunk. Nem is csak mert anyagi kárt okozott, hanem mert egy idegbeteg állat (akár férfi, akár nő).


25/F

2015. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Otthagynám.



Ha amúgy jó fej is tud lenni, befizetném valami indulatkezelő csoportba.

Ha egyébként is ilyen bunkó, akkor feljelenteném közveszély okozásért.

2015. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 opened paradise ***** válasza:
58%

A tévé szent és sérthetetlen,annak a kapcsolatnak utána annyi lenne.


Más ha nem ideges,hanem rocksztár és egy régi tévé :D

2015. dec. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Reflexből utánahajítanám a f***omba.


Jó, én pasas vagyok, szóval ez nem járható út.

De ami azt illeti - ha csak nincs valami racionális oka a tévéhajigálásnak (pölö hogy te egész nap a tévé előtt ülsz), hát erőst elgondolkodnék a szakításon. Mert hát az aggressziós skálán eztán már igazából csak a verés következhet, azt meg tán nem kellene megvárnod.

2015. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hogyan reagálnék ? Az az adott helyzettől függ!

Először is végiggondolnám, mivel bosszantottam fel! Bántottam e lelkileg ? Mi az, ami miatt idáig fajult a dolog ? Mondtam e olyanokat neki, ami miatt fordított esetben talán én is ennyire indulatos lennék ?

Ha a válasz: Nem! Akkor szakítanék!

Ha valaki egy apró vita miatt így elveszti az önkontrollt, az régen rossz!

2015. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!