Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír? Miért jelölt be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír? Miért jelölt be ennyi idő után ha már nem akar semmit?

Figyelt kérdés
3 éve, hogy nem beszéltünk anno ő tiltott le és szakította meg velem a kapcsolatot, még csak nem is veszekedtünk az utolsó beszélgetésünknél még kérdezte, hogy vagyok és mondtam neki majd mesélek legközelebb mert éppen nem értem rá mondta nem is zavar, másnap meg letiltott. Írtam neki egy másik fészről szintén letiltott válasz nélkül. Most bejelölt lájkolgatja is a képeim de írni miért nem ír? Miért jelölt be ha egyszer ő tiltott le?
2016. jún. 28. 08:38
 1/4 A kérdező kommentje:

én vagyok a lány mielőtt valaki megkérdezné :)

L/21 F/24

2016. jún. 28. 08:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Írjál rá te és kérdezd meg. Ezt mi honnan tudjuk? Komplexusos, idióta, értelmetlen emberek fejében senki nem tud olvasni...
2016. jún. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azok után, hogy ő tiltott le én biztos nem fogok ráírni
2016. jún. 28. 08:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már önmagában azt sem értem, hogyha amúgy sem akarsz vele szóba állni, minek jelölted vissza... Felejtsd el és kész, gondolom, eddig sem hiányzott a hisztije.
2016. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!