Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy egy pasi bevallotta hogy többet akar, majd nemsokkal azután ismerősnek jelölt egy oldalon, és nem igazoltátok vissza?

Figyelt kérdés
Miért nem? Azelött barátok voltatok
2011. ápr. 18. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi közöd hozzá >:D

ezt nem hagyhattam ki sry amugy nemvolt .D

2011. ápr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem volt. Elmondta nekem tobbszor is egy srac, hogy tetszek neki, de en nem akartam tole semmit, amit meg is mondtam neki.

Bejelolt, mar nem tudom, melyik oldalon, es igen, elfogadtam; marcsak azert, mert ismertem, es arra gondoltam, hogy ha en lennek az o helyebe es nem fogadnanak el, nekem rosszul esne.

Azota ez a srac a legjobb fiu haverom!

18/L

2011. ápr. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Személy szerint visszaigazoltam. Miért ne? (Bár... Ha előtte barátok voltunk akkor elvileg már az ismerősöm nem? No, de az mindegy is...) Velem nem egyszer volt ilyesmi szitu, de ha én érthetően kitartottam a mellett, hogy csak barátságot szeretnék egy idő után más lány felől kezdett érdeklődni, és jó mert a mai napig mindent tudunk egymásról. Legalábbis mi ilyenek vagyunk, megoldottuk :)
2011. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
VELEM EDDIG CSAK IS ÉS KIZÁRÓLAG ILYENEK TÖRTÉNTEK!!!!
2011. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!